کد خبر: 690629 A

صنعت نفت آبادان مقابل نفت مسجدسلیمان به تساوی 1-1 دست یافت.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: فکر میکنم بازی خیلی خوبی انجام دادیم. تیم برتر زمین امروز ما بودیم. در نیمه اول نتیجه خوبی گرفتیم و با دقت بیشتری بازی کردیم. تیم برتر نیمه دوم ما بودیم اما روند بازی تغییر کرد. خیلی سخت است که بپذیریم خطای بازیکن ما کارت قرمز داشت چون بازیکنم شانه به شانه با بازیکن حریف در حرکت بود. 

وی افزود: به میانه جدول نزدیک هستیم. زحمات زیادی میکشیم و نسبت به سال قبل تیم جوانتری هستیم. هر بازی برای ۳ امتیاز می‌جنگیم. از عملکرد بازیکنانم که در هر بازی از خود نشان میدهند، راضی هستم. هر بازی می‌خواهیم فوتبال زیبا ارائه دهیم. در آینده تیم بهتری خواهیم شد.

سرجیو افزود: شرایط دلار به ما آسیب زد باید بگردیم بازیکن خارجی خوب با پولی که در اختیار داریم جذب کنیم که البته نشد. باید چه می‌کردیم؟ از لیگ یک بازیکن جذب کردیم و در کنار آن از بازیکنان جوان خودمان استفاده کردیم تا آینده خوبی برای فوتبال آبادان رقم بزنیم. در کنار همه این ها به خاطر اشتباهات بچه گانه در برخی از بازی ها نتیجه را از دست دادیم که اگر این طور نبود جایگاه بهتری داشتیم. با صبر و کار بیشتر می‌شود نتایج بهتری گرفت. ما خیلی خوب کار می‌کنیم تا آینده تیم را بسازیم.

وی گفت: بازی بعدی ما با نساجی است و بازی به بازی پیش می‌رویم. در پایان فصل خواهیم دید که کجای جدول لیگ برتر یا جام حذفی هستیم.

بازی جدول فوتبال نفت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر