کد خبر: 690617 A

هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور عصر امروز یکشنبه ۲۰ آبان ماه با برگزاری هفت دیدار به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، در یکی از این دیدارها و در هوای بارانی استادیوم شهداء بندرماهشهر تیم شهرداری میزبان تیم مس رفسنجان بود. قضاوت این بازی را امید جمشیدی به همراه حمید نادری بلداجی، سعید زیبا، پیام ساری اصلانی و ناظر داوری قاسم واحدی به عهده داشتند.

هر دو تیم مس رفسنجان و شهرداری بندرماهشهر پیش از این دیدار با ۷ امتیاز در رده های سیزدهم و چهاردهم جدول جای داشتند و جهت صعود به رده های بالاتر نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داشتند.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. با شروع نیمه دوم شهرداری بندرماهشهر با انجام تعویض های هجومی نبض بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ۸۱ سانتر زیبای رضا جبرای را سید ایمان موسوی با یک ضربه سر تبدیل به گل کرد تا ماهشهری ها با یک گل پیروز بازی شوند و سه امتیاز حساس این بازی را بدست آورند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

شهرداری ماهشهر؛ رسول حسینی - محمد خمیس - ادریس کوچکی - سعید خردمند - پوریا زارع - محمد سواری - ایمان کیانی - سجاد قنواتی - علی محمدی - ایمان شوریابی - ایمان موسوی

سرمربی: داوود مهابادی

 مس رفسنجان؛ نیما علیپور - محسن ورزکار - سید احمد حیات منش - سید کاظم حیات منش - حسین علیپور - علی اکبرحیدری نیا - محمد خان احمدی - حمید طاهری فرد - اکبرصغیری - محمدحسین مهرآزما - محمدامین مشایخ

سرمربی: میشو کریستیچوویچ

شهرداری ماهشهر با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و به رده یازدهم جدول صعود کرد و مس رفسنجان نیز باهمان 7 امتیاز در رده چهاردهم جدول سقوط کرد.

تساوی بدون گل جدول شهرداری فوتبال ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر