کد خبر: 690615 A

در ادامه مسابقات لیگ یک کشور تیم نود ارومیه در دقایق انتهایی موفق شد قشقایی شیراز را شکست دهد.

به گزارش ایلنا، در هفته دوازدهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، ساعت 14:30 دقیقه امروز یک بازی به میزبانی ورزشگاه تختی ارومیه برگزار شد و تیم نود ارومیه موفق شد قشقایی شیراز را با نتیجه 2-1 شکست دهد. امیرحسین نادم در دقیقه ۲۰ نیمه نخست گل نود ارومیه را وارد دروازه مسلم حق شناس کرد و در دقیقه ۶۴ نیمه دوم علی حسامی گل تساوی بخش قشقایی شیراز را به ثمر رساند، اما در ثانیه‌های پایانی فرشاد اسدی با زدن گل دوم، پیروزی را به نود ارومیه هدیه کرد.

قشقایی شیراز که چند هفته‌ای است سرمربی را بالای سر خود نمی‌بینند نتایج خوبی کسب کرده و به دنبال برد مقابل نود و صعود دوباره به رده‌های بالایی جدول بودند. از طرفی دیگر نود ارومیه هم که پیش از این تیم‌های خوبی از مسابقات را شکست داده است به دنبال پیروزی بر شگفتی ساز لیگ یک و فرار از قعر جدول بود. در نهایت هم همین اتفاق افتاد و شاگردان بیاتلو بر قشقایی چیره شدند و به میانه جدول صعود کردند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

نود ارومیه: مهدی خسروی - یامین فلاح - امیرحسین نادم - علی سلیمانی - اصغر نصیری - محمد زینالی - داوود شاهوارقی - فرشاد اسدی - اکبر صفرزاده - عرفان پور افراز - فرزاد محمدی

سرمربی: وحید بیاتلو

قشقایی: مسلم حق شناس - سروش سعیدی - حسین چگینی - کیانوش اقبالی - امید کریمی - مسعود اسدی - علی حسامی - جواد عباسی - رسول بهاروندی - هادی خادم - محمد مهری

سرمربی: مهدی فروردین

نماینده فارس با این شکست و ۱۶ امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی مسابقات باقی ماند و نود ارومیه با کسب 11 امتیاز به رده دهم جدول صعود کرد.

بازی جدول فوتبال نود علی سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر