کد خبر: 690610 A

تیم فوتبال آلومینیوم اراک با کسب یک پیروزی ارزشمند خود را در جمع بالانشینان لیگ دسته یک حفظ کرد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته یک تیم آلومینیوم اراک میزبان کارون اروند خرمشهر بود.

شاگردان محمد ربیعی که در سه هفته قبلی یک برد و دو تساوی به دست آورده بودند، امروز هم در خانه نیاز به امتیازات کامل این بازی داشتند و می خواستند خود را در جمع بالانشینان لیگ نگه دارند. تیم کارون اروند هم بعد از سه شکست متوالی دیگر اکبر میثاقیان را بالای سر خود نداشت و امروز از این نظر یک بازی مهم برای این تیم به شمار می رفت. بازیکنان کارون امروز تلاش دو چندانی کردند تا یک تغییر در نتایج تیم ایجاد کنند.

خرمشهری ها اما در بازی سختی که بدون میثاقیان داشتند، نتیجه متفاوتی نسبت به هفته های گذشته نگرفتند و با نتیجه 2 بر یک مقابل میزبان خود شکست خوردند. در این دیدار ایمان باصفا و رضا معقولی برای میزبان و محمد جواد محمدی برای کارون گلزنی کردند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

مسعود پورمحمد - رامتین سلیمان زاده - مجید ایوبی - امید نظامی پور - حجت اسلامی - ایمان باصفا - مهدی حسینی - رضا معقولی - محمد خلیلی - پوریا آریاکیا - میثم آقایی

سرمربی: محمد ربیعی

میکائیل ایمن تراج - علی مغنمیان - محسن آقایی - جابر یوسفی - حمید نعمتی - محمد مهدی عسکری - امین رضایی - علی پورمحمد - علی هزامی - یاسر وکیلی - محمدجواد محمدی

سرمربی: ندارد

آلومینیوم با این برد ارزشمند 19 امتیازی شد و ضمن قرار گرفتن در رده پنجم جدول، توانست فاصله با صدر را کم کند و در بین مدعیان باقی بماند. کارون اما با چهارمین باخت متوالی شرایطی بدتر از قبل پیدا کرد و با 10 امتیاز در رده یازدهم جدول ایستاده است.

بازی جدول فوتبال خرمشهر آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر