کد خبر: 690605 A

مدافع استقلالی تیم ملی در حاشیه اولین تمرین صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی قبل از شروع تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: باید تمرکز کنیم و کار را با قدرت ادامه دهیم از امروز استارت می‌زنیم تا یک اردوی خوب و بازی خوب در پیش داشته باشیم.

وی در مورد اینکه در اردوی قبل مشکلاتی وجود داشت و آیا روحیه کافی برای پیش بردن تمرینات وجود دارد، تصریح کرد: مشکلی نیست و همه چیز خوب است. همه بازیکنان با روحیه هستند. این اردوی تیم ملی است و همه بازیکنان روی تیم ملی و تمرینات تمرکز کردند.

مدافع تیم ملی در مورد اینکه تنها یک ماه و نیم تا شروع جام ملت‌ها زمان باقی مانده است، گفت: فکر می‌کنم یک مقدار شرایط سخت است. بعد از جام جهانی آنطور که باید و شاید حمایت نشدیم. حمایت‌ها از طرف مردم و مسئولان باید بیشتر شود. با مسابقات دوستانه، تمرینات و زمانیکه باقی مانده سعی می‌کنیم بهتر از قبل شویم. همه هم و غم بازیکنان تیم ملی و کادرفنی این است که قهرمان جام ملت‌ها شویم. انتظارات از تیم ملی ایران همیشه بالا بوده و این انتظارات در دوره فعلی خیلی بیشتر از قبل خواهد بود. باید حمایت شویم تا با بازی‌های خوب دوستانه با آمادگی کامل وارد جام ملت‌ها شویم.

چشمی در مورد دیدار دوستانه تیم ملی با ترینیداد و توباگو، گفت: با شرایط موجود اینکه در دو تاریخ فیفا دی دو بازی دوستانه برگزار می‌کنیم خیلی بهتر از این است که مثل اردوی قبلی فرصت یک بازی دوستانه را از دست بدهیم. شرایط بازی دوستانه همین است و باید با این موضوع کنار بیاییم. اینکه یک تاریخ فیفا دی را هم در این اردو از دست ندادیم جای شکرش برایمان باقی است. امیدوارم بتوانیم در همین شرایط خودمان را خوب آماده کنیم.

وی در مورد اینکه آیا تیم ملی می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود، گفت:‌ هدف بازیکنان و کادرفنی همین است. انتظارات بعد از جام جهانی از تیم ملی بیشتر شده است. ایران یکی از قدرت‌های برتر آسیا است. ما فقط برای قهرمانی تلاش می‌کنیم. به حمایت از تیم ملی از طرف مردم و رسانه‌ها نیاز داریم تا انگیزه ما بیشتر شود.

تیم ملی ایران روزبه چشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر