کد خبر: 690604 A

در ادامه مسابقات لیگ یک کشورتیم بادران موفق شد با دوگل تیم ته جدولی ملوان را از پیش رو بردارد.

به گزارش ایلنا، مهدی پاشازاده که از مربیان خوش نام لیگ های دسته های پایینی محسوب می شود قصد داشت با ورودش به بادران  کارنامه خودش را با یک صعود دیگر تزیین کند اما با  نتایج گرفته شده در هفته های گذشته انتظارات را برآورده نکرد، تا جایی که او پس از باخت در برابر سرخ پوشان پاکدشت جایگاه خود  را  متزلزل می دید.

بادران که در میانه جدول با 12 امتیاز قرار داشت محکوم به برد ملوان ته جدولی بود که  توانست با دو گل که در نیمه اول به ثمر رساند به این مهم دست یابد.

آنها ابتدا در همان دقایق ابتدایی با تک گل شهاب کرمی که سابقه بازی در پرسپولیس تهران را هم دارد از حریف قعرنشین خود  پیش افتاد، اما در ادامه این ملوانی ها بودند که توانستند با گل شهریار مقانلو بازیکن جوان زنجانی خودش بازی را به تساوی بکشاند ، اما  درست 4 دقیقه بعد   بادرانی ها توسط بازیکن با تجربه حوشان مجتبی محبوب مجاز  که او نیز سابقه بازی در استقلال را دارد به گل برتری دست یابند .

در نیمه دوم  ملوان با وجود حملاتی پراکنده موفق نشد تا دروازه مجتبی روشنگر را باز کند تا این دیدار با همان نتیجه 2-1 به سود بادران به پایان برسد  تا مهدی پاشازاده بتواند نفس راحتی بکشد .

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

بادران: مجتبی روشنگر - میثم مجیدی - شهاب کرمی - کیانوش میرزایی - مجتبی محبوب مجاز - سهیل رحمانی - عرفان بادی - امیرحسین صدقی - حسین زامهران - محمدعلی اکبرخواه

سرمربی: مهدی پاشازاده

ملوان: حمید عرفانی - عطیم گوک - امیرمهدی جانملکی - محمدرضا نقدی پور - دانیال ماهینی - پژمان نوری - خشایار زبرجد - میلاد کمندانی - علیرضا دغاغله - حافظ یعقوبی - شهریار مقانلو

سرمربی: محمد احمدزاده

حالا بادران در پایان هفته یازدهم با این برد خفیف در رده هشتم جای می گیرد و این در حالی است که یک دیدارعقب افتاده هم پیش رو دارند. از طرف دیگر احمدزاده که به همراه نوری و زارع هدایت تیمش را ملوان را عهده دار شده،  باید به امید هفته های آتی  منتظر بمانند تا ملوان را از این وضعیت نجات دهند.

استقلال بازی جدول ملوان شهریار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر