کد خبر: 690579 A

تیم فوتبال اکسین البرز در روزی که مجتبی حسینی را روی نیمکت خود می دید با یک گل تیم خونه به خونه را شکست داد.

به گزارش ایلنا، خونه به خونه تا دیروز شرایط مشابهی داشتند؛ فراز کمالوند از اکسین خداحافظی کرده بود و علی نظر محمدی هم روز گذشته استعفای خود را تقدیم کرده بود.

با این حال شب گذشته اعلام شد که مجتبی حسینی هدایت تیم خونه به خونه را در اختیار گرفته و همین موضوع باعث شد تا تیم اکسین با دست بالاتر مقابل تیم بحران زده بابلی وارد زمین شود.

در این مسابقه اکسین نمایش خوبی داشت و خیلی زود در دقیقه 8 به گل رسید. در ادامه شاگردان مجتبی حسینی با آرامش بیشتری بازی کردند و با تمرکز در فاز دفاعی موقعیت هایی را هم به خصوص در لحظات پایانی بازی ترتیب دادند که البته راه به جایی نبرد تا همان یک گل، سه امتیاز را به حساب اکسین البرز که روزهای خوبی را با فراز کمالوند تجربه نمی کرد، واریز شود.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

اکسین: داوود نوشی صوفیانی - فرید محمدی زاده - میرهانی هاشمی - محمد ابراهیمی - شاهین شفیعی - سیدمحسن حسینی - مصطفی اکرامی - مجتبی شیری - محمود شفیعی - فرزاد حاتمی - مهرداد رضایی

سرمربی: مجتبی حسینی

رضا حیدری - میلاد احمدی - امید سام کن - حسین رسولی - میثم آقابابایی - پویا پورعلی - حسین قنبری - رضا آقابابایی - محمود مطلق زاده - احسان پورشیخعلی - اسماعیل کیانی

سرمربی: ندارد

با این نتیجه در پایان هفته دوازدهم اکسین 16 امتیازی شد و در رتبه ششم جدول رده بندی قرار گرفت ولی در سوی دیگر روزهای تیره و تار فینالیست فصل گذشته جام حذفی ادامه دار شد تا این تیم با 6 امتیاز روزهای سختی در پیش داشته باشد.

بازی جام حذفی جدول فوتبال مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر