کد خبر: 690418 A

هافبک عراقی پرسپولیس می‌گوید آنها با وجود اینکه فینال لیگ قهرمانان را به دست نیاورده‌اند به موفقیت بزرگی در این دوره از مسابقات دست پیدا کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، بشار رسن 21 ساله که سال گذشته به همراه تیم نیرو هوایی عراق به قهرمانی ای اف سی کاپ دست پیدا کرده بود، درباره نایب قهرمانی سرخپوشان تهرانی به سایت رسمی AFC گفت: در فوتبال، بعضی اوقات اتفاق‌ها به نفع شما هستند و برخی اوقات اینطور نیست. در نیمه دوم بازی در ژاپن، ما برخی از اشتباهات جزئی را انجام دادیم که به گلزنی آنها منجر شد. در بازی برگشت هم ما شانس زیادی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. رسیدن به فینال یک دستاور بزرگ برای ماست.

AFC Champions Leage Final 2018 (2nd leg) - Perspolis FC (IRN) vs Kashima Antlers (JPN) - Azadi staduim  - Saturday november 10 -1

او ادامه داد: در حالیکه به خاطر قهرمانی به کاشیما تبریک می‌گویم اما آنها اندازه الدحیل و السد قوی نبودند. آنها فقط از اشتباهات ما در بازی اول استفاده کردند و دو بار گلزنی کردند. برگشت به بازی مقابل هوادارانمان سخت بود. بار دیگر به کاشیما تبریک می‌گویم و همچنین ابراز تاسف برای طرافدارانمان. متاسفم که نتوانستیم آنها را شاد کنیم. اما گاهی اوقات این فوتبال است.

پرسپولیس بشار رسن فینال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر