کد خبر: 690377 A

هری اروین در این روزها ستاره اصلی تیمش شده است و محبوب طرفداران تراکتورسازی.

به گزارش ایلنا، یکی از شیرین ترین اتفاقات برایTTهای تبریزی این است که نیمه دوم از راه برسد و محمد تقوی دست به تعویض بزند؛ علی طاهران زمین را ترک کند و به جای او فرشته نجات اسکاتلندی وارد میدان شود. بعد از آن دیگر خیالشان راحت می شود. دیگر دغدغه ای بابت نتیجه 1-1 وجود ندارد؛ چرا که هری، "پاتر وار" با پاهایش معجزه می کند و برد را تقدیم پرشورها...

به گمان خیلی ها، هت تریک آرش برهانی مقابل پیکان در 9 دقیقه و ایمون زاید در برابر استقلال در 10 دقیقه دست نیافتنی بودند و شکستن آن رکوردها در قد و قامت فوتبال ایران نبود اما قطعا این افراد از حس جنگجویی اسکاتلندی‌ها بی اطلاع بودند. پسر 24 ساله تارتانی در 7 دقیقه با یک تیر چند نشان زد. هم رکورد آقای گل آبی ها و حماسه ساز سرخ های تهران را زد؛ هم از زیر یوغ آنتونی استوکس بیرون آمد و هم جایش را در بهترین جای قلب طرفداران تراکتور مستحکم کرد.

حالا می توان گفت اگر آنتونی استوکس، ورژن کوچک شده جیمی واردی است؛ هری اروین هم نمونه اسکاتلندی هری کین است. دو 188 سانتی متری با فاصله چند ماه در سن و سال که یکی بعد از چند فصل نیمکت نشینی، شد آقای شماره یک تاتنهام و تیم ملی انگلیس و دیگری بعد از ناکامی در لباس تیمهای کیلمارنوک، اولدهام اتلتیک، بری، لیدزیونایتد و مودرول، حالا در تراکتورسازی بنای دوباره متولد شدن دارد. 

بی تردید یکی از جذابیت‌های جدید لیگ هجدهم، تماشای تیم جذاب مهندس تقوی با مهاجم موبور و بلندقامتش خواهد بود.

تراکتورسازی تبریز لی هری اروین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر