کد خبر: 689949 A

از شکست مقابل تیم 10 نفره تا برتری قاطع؛

سپاهان دیروز به شکلی برابر سایپا بازی کرد که در دیدارهای اخیر مقابل شاگردان دایی ندیده بودیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در فصل هجدهم با هدایت وینفرد شفر نتایج خوبی نگرفته است و پس از ناکامی در رقابت‌های آسیایی و کسب نتایج متوسط در لیگ برتر، از جام حذفی هم کنار رفت تا امید هواداران این تیم برای کسب جام در فصل جاری کمرنگ‌تر از همیشه شود.

استقلال در جام حذفی در حالی برابر سایپا شکست خورد و حذف شد که حریف نارنجی‌پوش بیش از 90 دقیقه از 120 دقیقه بازی را 10 نفره بود و آبی‌پوشان نتوانستند از برتری عددی طولانی مدت خود استفاده کنند.

شرایط بازی حتی به گونه‌ای پیش رفت که ممکن بود سایپا در 90 دقیقه کار را تمام کند ولی از دست رفتن چند فرصت برای نارنجی پوشان کار را به ضربات پنالتی کشاند.

اگرچه این نتیجه تا حد زیادی به قدرت سایپا و بازی خوب این تیم برمی‌گردد ولی نمی‌توان تصمیمات اشتباه شفر و بازی ضعیف بازیکنانش را نادیده گرفت.

روز گذشته سایپا در اصفهان به مصاف سپاهان رفت و با وجود اینکه به نظر می‌رسید مردان دایی برای شاگردان قلعه‌نویی دردسر آفرین شوند ولی طلایی‌پوشان با 3 گل در حالی میهمان خود را در هم کوبیدند که در طول 90 دقیقه حتی یک موقعیت جدی به حریف ندادند و از طرفی خودشان با دقت بیشتر می‌توانستند به گل‌های بیشتری برسند.

سپاهان در فصل جاری یکی از هجومی‌ترین تیم‌های لیگ است و حتی بعد از جلو افتادن با یک، دو یا حتی سه گل هم پا پس نکشید و به فکر دفاع از داشته‌هایش نبود و بعد از هر گل به دنبال گل بعدی بود.

شفر این روزها حسابی از سوی هواداران استقلال تحت فشار است و نتیجه گرفتن سپاهان با قلعه‌نویی که یک استقلالی است این فشار را به مربی آلمانی افزایش داده است.

 

استقلال تهران سپاهان اصفهان وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر