کد خبر: 689761 A

تیم فوتبال الاهلی در شبی که امید ابراهیمی را به دلیل 4 اخطاره بودن در اختیار نداشت با کسب تساوی در مقابل تیم الریان تا رده چهارم لیگ ستارگان قطر بالا آمد.

به گزارش ایلنا، این بازی که در چارچوب هفته دوازهم لیگ ستارگان قطر در استادیوم حمد به خلیفه ،ورزشگاه اختصاصی الاهلی، برگزار شد تیم الریان با گل دقیقه 3 لوکا بریتو خیلی زود به گل رسید اما در ادامه مسابقه الاهلی موفق شد در دقیقه 75 با شوت محسن متولی بازی را به تساوی بکشاند.

محمدرضا خان زاده مدافع ملی پوش ایرانی 90 دقیقه برای الاهلی بازی کرد و امید ابراهیمی هم در دیدار هفته گذشته با الخور که با برتری شیرین 2 بر صفر سبزپوشان همراه بود چهارمین اخطار خود از داوران قطری را دریافت کرد تا طبق قوانین حاکم بر این رقابت ها از همراهی تیمش در این بازی محروم شود. نبود ابراهیمی در میانه میدان تیم الاهلی در این بازی کاملا به چشم می آمد.

تیم الاهلی با کسب این تساوی 19 امتیازی شد و ضمن کسب اولین تساوی خود در این فصل رقابت های فوتبال قطر با تفاضل گل جای تیم السیلیه را در رده چهارم گرفت. چنانچه السیلیه در بازی امشب خود مقابل ام صلال شکست بخورد این جایگاه برای الاهلی تثبیت خواهد شد.

بازی جدول فوتبال قطر ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر