کد خبر: 689740 A

هفته دوازدهم لیگ برتر؛

طلایی پوشان اصفهان به راحتی سایپا را شکست دادند.

به گزارش ایلنا، هفته یازدهم لیگ برتر ایران امروز جمعه از ساعت 16:30 در اصفهان پیگیری شد که در یکی از حساس ترین دیدار ها سپاهان برابر سایپا قرار گرفت.

ترکیب ابتدایی دو تیم به شرح زیر بود:

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، سعید آقایی، خالد شفیعی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، حامد بحیرایی، بختیار رحمانی، ولادیمیر کومان، ساسان انصاری، سجاد شهباززاده و استنلی کی‌روش

ترکیب سایپا: محمدحسین اکبر منادی، رضا علیاری، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری، آرش رضاوند، مهدی ترابی، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی و محمدامین حاج محمدی

بازی با شروع طوفانی میزبان آغاز شد و سایپا در همان ابتدا به لاک دفاعی فرو رفت اما برتری تاکتیکی تیم قلعه نوعی به تیم دایی منجر شد تا زرد پوشان اصفهانی ابتدا در دقیقه 16 با ضربه استنلی کی روش گل اول را وارد دروازه سایپا کرد. تنها دو دقیقه بعد خالد شفیعی موفق شد گل دوم سپاهان را به ثمر برساند تا نیمه اول این دیدار با همین نتیجه به پایان برسد.

در 45 دقیقه دوم سایپا به دنبال جبران گل خورده بود اما تلاش های شاگردان دایی راه به جایی نبرد تا کی روش در دقیقه 79 بار دیگر دروازه اکبر منادی را باز کند تا بازی 3-0 به سود میزبان شود. بازی در ادامه گل دیگری در بر نداشت تا سپاهان با این پیروزی 25 امتیازی شود و در رده دوم بایستد.

اصفهان ایران سایپا لیگ برتر شهریار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر