کد خبر: 688356 A

چند چهره ویژه بازی ماشین سازی مقابل استقلال می‌توانند نقش کلیدی ایفا کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماشین سازی با هدایت رضا مهاجری در هفته یازدهم لیگ برتر و در ورزشگاه بنیان‌دیزل میزبان استقلال تهران است و در شرایطی به مصاف این تیم می‌رود که آبی‌های پایتخت با توجه به نتایج ضعیف دیدارهای اخیر نیاز مبرم به 3 امتیاز این بازی دارند. با این حال ماشین‌سازان قصد ندارند در خانه به استقلال امتیاز دهند و با توجه به سبک بازی تیم‌های مهاجری با انگیزه برد وارد زمین خواهند شد.

در این دیدار با توجه به غایبان پرتعداد ماشین‌سازان بازهم نفراتی در این تیم هستند که نقش کلیدی مقابل استقلال ایفا می‌کنند و عملکردشان نتیجه بازی را تا حد زیادی تعیین خواهد کرد.

 

فرناندو دخسوس:

01233361

گلر شناخته شده ماشین‌سازی چند سالی است که دیگر آن دروازه‌بان شکست ناپذیرِ استقلال خوزستان نیست و نوسان زیادی در عملکردش داشته است ولی هنوز در روزهایی که آماده است، باز کردن دروازه‌اش کار بسیار دشواری برای هرکدام از مهاجمان لیگ برتر خواهد بود. استقلال مشکلات زیادی در گلزنی دارد و عملکرد ضعیف مهاجمان آبی فرصت خوبی برای کلین شیت دخسوس است.

 

محمد اهل‌شاخه:

7888_0

مقصر ناکامی تراکتور مقابل استقلال شناخته شد و با کنار گذاشته شدن از این تیم، به نماینده دیگر تبریز در لیگ برتر کوچ کرد ولی در این تیم عملکرد خوبی داشته و نشان داد تراکتورسازان در موردش عجله کردند. اهل‌شاخه حالا انگیزه دارد تا این بار در خط دفاع ماشین‌سازی مقابل استقلال جبران مافات کند.

 

سید احمد موسوی:

b729044fd72e6e3d8e447346b8daf0fa_1076_

یکی از خوب‌های ماشین‌سازی در فصل جاری بوده است و توانسته در ترکیب اصلی تیم خوش بدرخشد و میانه زمین را بیمه کند. او مقابل هافبک‌های جنگنده و سرعتی استقلال کار سختی دارد و باید دید چقدر در بستن میانه زمین برای تیمش موفق عمل می‌کند.

 

رضا خالقی‌فر:

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۴_۱۵-۴۲-۲۸

مهاجم اول این روزهای ماشین‌سازی روی فرم است و گل‌های مهمی برای تیمش می‌زند. عقبه پرسپولیسی او انگیزه‌اش را قطعاً مقابل آبی‌پوشان بیشتر می‌کند و باید دید توانایی باز کردن دروازه آبی‌پوشان و رقم زدن برتری تیمش را دارد یا نه.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر