کد خبر: 688241 A

کاپیتان رئال مادرید مفتخر است طرفداران ناراضی این تیم تمام گله‌مندی‌هایشان را روی دوش او بگذارند.

به گزارش ایلنا، کاپیتان رئال مادرید درخصوص واکنش شب گذشته طرفداران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در جریان مسابقه برابر رئال وایادولید با شبکه بین اسپورت گفت و گو کرد:

صبوری: هنگامی که همه چیز به پایان نمی‌رسد، زمانی است که شما باید آرامش داشته باشید، تلاش کنید، تحمل کنید و تلاش کنید. تیم ما مقابل تیمی که خوب بازی می‌کند خودش را نشان داد و نتایجی که حریف ما کسب کرده بود تنها از روی شانس نبود. مهم این است که ما از فرم بد خارج شده‌ایم.

بحران: ما کاملا احساس طرفداران را درک می‌کنیم، بازیکنان مسئول هستند و ما آن کسی هستیم که فرصتی برای تغییر وضعیت در اختیار دارد. بعد از گل اول ما احساس می‌کنم دوباره سانتیاگو برنابئو بلند شد، آنها تشویق کردند و این همان چیزی است که ما نیاز داریم. ما باید روحیه بالا داشته باشیم تا بتوانیم کار را ادامه دهیم و نتایج را برای ادامه راه خود و برای رسیدن به اهدافمان ادامه دهیم.

سولاری: هر کسی که مربی رئال مادرید باشد ما تا پای مرگ با او خواهیم بود. در حال حاضر ما سولاری را داریم و می‌بینیم که با او تا کجا پیش می‌رویم، قدم به قدم، بازی به بازی، طوری که ما می‌توانیم در مورد لحظه‌ای که از آن گذشتیم را فراموش کنیم.

سوت زدن طرفداران: سوت زدن؟ صادقانه بگویم، من واقعا متوجه نشدم، اما درست است بگوییم از ما کسانی که مدت طولانی بوده اند باید این را بپذیرند. من کاپیتان هستم همان کسی که در صف اول است و افتخار می‌کنم که طرفداران تمام خشم خود را به سمت من هدایت می‌کنند.

رئال مادرید سرخیو راموس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر