کد خبر: 688184 A

تایید برخورد فتحی با دو بازیکن استقلال

معاون اجرایی باشگاه استقلال تهران برخورد قاطع سرپرست باشگاه با دو بازیکن این تیم را تایید کرد.

هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص غیبت روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی در سفر آبی پوشان به تبریز جهت رویارویی با ماشین سازی در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: این تصمیم آقای شفر است که این دو بازیکن در سفر حضور نداشته باشند؛ وقتی سرمربی از ما درخواست کرده است که دو بازیکن همراه ما نباشند ما هم تمکین می‌کنیم و با بازگشت تیم از تبریز مشکل‌شان را برطرف می‌کنیم.

مباشری درباره دلیل این انتخاب از سوی شفر گفت: آقای فتحی به عنوان سرپرست باشگاه در تمرین حضور یافتند، او از بازیکنان درخواست کرد با توجه شرایط تیم در فصل جاری نمایش بهتری از خودشان به نمایش بگذارند. او به بازیکنان گوشزد کرد که با هزینه باشگاه در تیم ملی حاضر می‌شوند و به همین دلیل باید تمام توان‌شان را برای تیم بکار بگیرند حتی به بازیکنان اعلام کرد هر کس نمی‌تواند در چنین شرایطی ادامه بدهد رضایتنامه‌اش را دریافت کند و جدا شود.

اوادامه داد: روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی که از دو بازیکن خوب ما هستند پس از صحبت‌های فتحی از خودشان دفاع کردند و خطاب به ایشان اعلام کردند تمام توانشان را می‌گذارند تا استقلال به موفقیت برسد. در واقع آنها اعلام کردند که کم فروشی نمی‌کنیم و دوست داریم تا هواداران را خوشحال کنیم. به هر حال آقای فتحی سرپرست باشگاه هستند و همه تلاش خود را بکار می‌گیرند تا تیم به موفقیت دست پیدا کند.

گفتنی است؛ روز گذشته پس از جلسه تمرینی عصر آبی پوشان خبری از سوی خبرگزاری ایلنا مبنی بر دستور فتحی برای عدم حضور دو بازیکن در تمرینات منتشر شده بود که از سوی رسانه رسمی باشگاه استقلال تکذیب گردید و اکنون صحبت‌های معاون اجرایی باشگاه استقلال صحت خبر منتشر شده را تایید می‌کند.

استقلال تهران امیرحسین فتحی هادی مباشری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر