کد خبر: 688102 A

رقابت های لیگ برتر والیبال در هفته پنجم با برگزاری رقابت تیم های بالانشین مدعی و میانه جدولی با انگیزه دنبال می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ برتر والیبال ایران با عبور از هفته های ابتدایی حالا جذاب تر از گذشته با رقابت های نزدیک و زیبا پیگیری می شود.

پیکان تنها تیم لیگ برتر است که توانسته در تمامی دیدارهای خود پیروز شود و در هفته پنجم باید به مصاف سایپایی برود که در چهار دیدار ابتدایی دو برد و دو شکست در کارنامه خود دارد و تلاش می کند تا در رقابت با پیکان به کورس صدرنشینان اضافه شود و از سوی دیگر پیکان برای ادامه شروع پر قدرت خود در خانه والیبال تهران خواهد جنگید.

شهرداری تبریز که در هفته اول استراحت کرده بود، در سه دیدار بعدی خود هنوز موفق به کسب برد نشده و در دومین میزبانی خود برابر خاتم اردکان به میدان می رود. خاتم اردکان در هفته اول مسابقات را با شکست آغاز کرد اما بعد از این شکست، سه پیروزی متوالی کسب کرده و در شرایط خوبی به سر می برد تا دو تیم با انگیزه های متفاوت پا به این دیدار بگذارند.

پیام مشهد و شهروند اراک سومین بازی این هفته را در مشهد برگزار می کنند؛ پیام در داخل خانه تیمی متفاوت با حمایت هواداران است و نمایش های خوبی نشان داده و در آخرین مسابقه نیز موفق به کسب برد شده است. شهروند اراک با یک برد و دو شکست در دیدارهای قبلی، برای کسب سومین برد خود در لیگ برتر تلاش می کند تا اولین برد خارج از خانه را کسب کند.

شهرداری گنبد بعد از دو بازی خارج از خانه، دوباره به ورزشگاه المپیک باز می گردد تا میزبان تیم جوان دورنای ارومیه باشد. گنبدی ها در دیدارهای قبلی خود تنها یک شکست داشتند و برابر دورنا برای ثبت چهارمین برد خود و ادامه حضور در جمع بالانشین های جدول می جنگند.

ورامینی ها برای رسیدن به رتبه اول لیگ و پیش افتادن از پیکان انگیزه زیادی دارند و در دیدار با شهرداری ارومیه چهارمین برد فصل خود را جست و جو می کنند. شهرداری ارومیه با وجود نمایش های خوب هنوز موفق به ثبت پیروزی نشده و انگیزه زیادی برای اولین برد فصل با حمایت هواداران در خانه دارد و از سوی دیگر تیم ورامینی نمی خواهد از صدر جدول فاصله بگیرد.

آخرین دیدار این هفته اما میان دو تیم عقاب نهاجا و کاله مازندران است. کاله بعد از یک بازی سخت و سنگین در هفته گذشته برابر شهرداری ارومیه به مصاف عقابی می رود که هفته گذشته استراحت کرده است. عقاب از ابتدای لیگ تنها یک برد کسب کرده و از سوی دیگر کاله نیز تنها در یک دیدار موفق به کسب برد نشده است و هر دو تیم در این مسابقه برای برد با انگیزه ای متفاوت به میدان می روند.

در این هفته از مسابقات تیم فولاد سیرجان ایرانیان در این هفته از مسابقات استراحت خواهد داشت.

دیدارهای این هفته از مسابقات لیگ برتر روز یکشنبه 13 آبان ماه برگزار خواهد شد.

فدراسیون والیبال هفته پنجم لیگ برتر والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر