کد خبر: 688003 A

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کادرفنی جدیدش، برای اولین بار در خانه به میدان می‌رود.

به گزارش ایلنا، دو تیم ملوان و ریحان البرز از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته یازدهم این مسابقات به مصاف هم خواهند رفت. این بازی، از آن جهت حائز اهمیت است که دو تیم کادرفنی خود را تغییر داده‌اند و برای فرار از روند ناکامی‌ها، نیاز به برد دارند.

ملوان با تغییر کادرفنی‌اش، رنگ و بوی دهه 80 به خود گرفته است و هواداران نیز از اتفاقات رخ داده در باشگاه بسیار رضایت دارند و پیش بینی می‌شود در بازی با تیم ریحان البرز، ورزشگاه تختی انزلی پر شود. در آن سو اما شاگردان محمد نصرتی می‌خواهند به نوار ناکامی‌های خود در هفته‌های گذشته پایان دهند و با یک برد خارج از خانه، به جدول رده‌بندی برگردند.

دو تیم ملوان و ریحان (اکسین) البرز تاکنون 4 بار به مصاف هم رفته‌اند. از این 4 پیروزی سهم هر دو تیم، 2 برد بوده است و هیچ یک از دیدارها به تساوی ختم نشده است. آخرین دیدار دو تیم که در انزلی نیز رخ داده است، ملوان موفق شد 1-0 اکسین را شکست دهد.

ریحان البرز از 9 بازی؛ 3 برد و تساوی و شکست در کارنامه خود ثبت کرده و در این 9 دیدار، 6 گل زده و 7 گل نیز دریافت کرده است و با 12 امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. ملوان نیز از 9 بازی؛ 2 پیروزی، 4 تساوی و 3 شکست در کارنامه دارد و با 9 گل زده و گل خورده، با 4 امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول ایستاده است.

گفتنی است دیدار دو تیم از ساعت 15 در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد.

بازی جدول فوتبال ملوان محمد نصرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر