کد خبر: 687950 A

اختصاصی ایلنا؛

تمرین امروز استقلال تهران در جو عجیبی دنبال شد و دو بازیکن از تمرین اخراج شدند!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از سایپا در ضربات پنالتی شکست خورد تا برای اولین بار پس از 8 فصل متوالی در رسیدن به جمع هشت تیم برتر این مسابقات بازبماند.

وینفرد شفر که با شکست مقابل السد قطر تیمش از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار رفته بود با این نتیجه ساده‌ترین راه برای رسیدن به دور بعدی مسابقات لیگ قهرمانان را از دست داد تا وضعیت تیم متحول شده آبی‌ها در فصل جدید بحرانی‌تر شود.

به دنبال این نتایج اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته تشکیل جلسه دادند و مقرر شد ضمن حمایت اعضای باشگاه از سرمربی آلمانی از تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان 20 درصد از قراردادشان کسر شود.

این تصمیم باشگاه به مذاق برخی خوش نیامده تا تمرین امروز آبی پوشان با جو متشنجی برگزار شود. شاگردان وینفر شفر که امروز در زمین پژوهشگاه صنعت نفت تمرین کردند شاهد حضور امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه بودند.

اتفاق عجیب در تمرین امروز استقلال برخورد قاطع فتحی با بازیکنان استقلال بود؛ در جریان این دیدار فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی با نسبت به صحبت‌های تند مدیرعامل باشگاه واکنش نشان می‌دهند که با برخورد فتحی مواجه می‌شوند و او به سرمربی تیم اعلام می‌کند که این بازیکنان تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات منع شدند.

وضعیت استقلال با اتفاق امروز بحرانی‌تر از قبل شده و باید دید چه سرنوشتی برای شاگردان شفر در آینده رقم می‌خورد در کنار اینکه منتظر برخورد باشگاه استقلال با سه بازیکن خاطی تمرینات امروز باشیم.

این در حالی است که باشگاه استقلال دقایقی بعد از انتشار این خبر اعلام کرد این موضوع صحت ندارد و نسبت به پیگیری حقوقی آن اقدام خواهد کرد. با این حال منابع ایلنا با تایید این موضوع همچنان به دنبال ارائه اخباری  شفاف و صادقانه است و طبیعی است که این موضوع با واکنش مدیران مواجه شود.

28186

28188

 

28192

در تصاویر هم کاملا مشخص است که بعد از سوت آغاز تمرین، روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی در آن غیبت دارند.  

استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر