کد خبر: 687458 A

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

تقوی شاگردانش را برای دیداری سخت مقابل پیکان آماده می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز در تهران میهمان پیکان خواهد بود و شاگردان تقوی به مصاف شاگردان مجید جلالی خواهند رفت.

تراکتورسازی در این دیدار از بین بازیکنان اصلی خودش تنها اشکان دژاگه را در اختیار ندارد که در دیدار با سپیدرود مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت و در تهران مشغول پیگیری کارهای درمانی خودش است.

در دروازه تراکتور مثل همیشه فروزان ایفای نقش می‌کند و طیبی و عبدالله‌زاده زوج میانی خط دفاع هستند. در سمت راست دانیال اسماعیلی‌فر و در سمت چپ احسان حاج‌صفی بازی می‌کنند و هافبک دفاعی تراکتورسازی هم مهدی مهدی‌پور خواهد بود.

معسود شجاعی و یوگیتا سوگیتا دو هافبک میانی تراکتورسازان خواهند بود و احسان پهلوان جای خالی دژاگه را به عنوان بازیکن پشت مهاجم پر می‌کند.

با این تغییرات به احتمال زیاد شاهد حضور همزمان دو مهاجم خارجی در ترکیب تراکتورسازی هستیم و برخلاف معمول آروین و استوکس همزمان به میدان می‌روند.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل پیکان:

محسن فروزان، علیرضا نقی‌زاده، محمد طیبی، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، مسعود شجاعی، یوگیتا سوگیتا، لی هری اروین و آنتونی استوکس

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر