کد خبر: 687452 A

یک چهارم نهایی جام حذفی

شاگردان قلعه‌نویی برای صعود به جمع 4 تیم پایانی جام حذفی باید از سد مس عبور کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان از ساعت 16:15 امروز در کرمان میهمان مس است تا دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را برابر این تیم برگزار کند.

قلعه‌نویی در دیدارهای قبلی خود در جام حذفی نشان داده که به هیچ وجه این رقابت‌ها را دست پایین نمی‌گیرد و برای همین قرار نیست با توجه به لیگ یکی بودن حریف به نفرات اصلی خود استراحت دهد و بازیکنان نیمکت نشین را به بازی بگیرد.

با این وجود 3 مصدوم سپاهان در این بازی قادر به همراهی تیم نیستند و از این لحاظ چند تغییر اجباری در ترکیب سپاهان شاهد خواهیم بود.

خالد شفیعی و محمد ایرانپوریان در خط دفاع و میلاد سرلک در خط هافبک 3 بازیکن مصدوم سپاهان هستند که به این دیدار نمی‌رسند. به جای شفیعی احتمالاً سیاوش یزدانی به میدان می‌رود و جای ایرانپوریان را هم در سمت راست خط دفاع مثل 2 بازی گذشته حسن جعفری پر می‌کند. میلاد سرلک هم معمولاً جزو نفرات ترکیب اصلی سپاهان نبوده و به عنوان یار تعویضی وارد میدان می‌شد که در نبود او جا برای بازی کردن سایر گزینه‌های روی نیمکت باز می‌شود.

ترکیب احتمالی سپاهان مقابل مس کرمان:

سید پیام نیازمند، عزت‌اله پورقاز، حسن جعفری، سیاوش یزدانی، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی، ساسان انصاری و کی‌روش استنلی

مس کرمان سپاهان اصفهان جام حذفی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر