کد خبر: 686519 A

کریستیانو رونالدو برای اولین بار پس از خروجش از رئال مادرید برای پیوستن به یوونتوس، درباره دلایل جدایی‌اش از کهکشانی‌ها صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رونالدو با نشریه فرانس فوتبال مصاحبه‌ای انجام داده و در آن از رابطه سردی که میان او و فلورنتینو پرس وجود داشت، پرده برداشت. او گفت: فلورنتینو پرس هرگز مرا نمی‌دید، مگر زمانی که پای مذاکره برای قرارداد در میان بود. او هرگز از صمیم قلب به چیز‌هایی که به من می‌گفت عمل نمی‌کرد.

مهاجم تیم فوتبال یوونتوس در ادامه درباره تغییر تیمش برای پیوستن به یوونتوس هم تأکید کرد: من در مادرید خاطرات و دستاورد‌های فراوانی داشتم. آنجا لحظاتی باور نکردنی را تجربه کردم که همیشه در خاطرم خواهد ماند. آنجا هم‌تیمی‌هایی بسیار ارزشمند داشتم. محبتی که نسبت به من وجود داشت را هم به یاد خواهم سپرد، اما فکر می‌کنم که بعد از ۹ سال به جایی رسیده بودم که نیاز بود تیمم را عوض کنم و تغییری در حرفه‌ام ایجاد کنم.

رونالدو درباره توپ طلا و شانسش برای کسب این جایزه برای ششمین بار هم گفت: من وسواس بردن توپ طلا را ندارم. من همین الان هم یکی از بهترین‌های تاریخ هستم، اما فکر می‌کنم که شایسته بردن توپ طلای امسال هم هستم.

یکی دیگر از موضوعاتی که رونالدو درباره آن با نشریه فرانس فوتبال صحبت کرد، ماجرای متهم شدنش به تعرض به شهروند آمریکایی، کاترین مایورگا در لاس‌وگاس بود که در این باره عنوان کرد: من این ماجرا را برای همسرم توضیح داده‌ام و پسرم کریستیانو جونیور هم کوچکتر از آن است که بخواهم درباره چنین موضوعی با او صحبت کنم. بدترین بخش، اما توضیح داستان برای مادرم و خواهرانم است. آن‌ها شوکه، گیج و در عین حال بسیار عصبانی شدند. این اولین بار است که آن‌ها را در چنین وضعیتی می‌بینم.

رئال مادرید فوتبال قلب مصاحبه داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر