کد خبر: 686427 A

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: دوست داشتیم با دست پُر شیراز را ترک کنیم که اینگونه شد و گرفتن یک امتیاز هم نتیجه خوبی بود که به دست آمد.

به گزارش ایلنا، میشو کرستیچوویچ، پس از بازی برابر تیم فجر شهید سپاسی شیراز اظهار داشت: متاسفانه تیم ما در ابتدای لیگ نتایج خوبی کسب نکرده به همین سبب می خواستیم در شیراز امتیاز کسب کنیم و به هدف خودمان رسیدیم.

وی اضافه کرد: در نیمه نخست و در ابتدای بازی به گل رسیدیم که شروع خوبی بود و فرصت های دیگری هم به دست آمد که استفاده نشد.

چووچیچ ادامه داد: تیم فجر در نیمه دوم بهتر از ما کار کرد اگر چه ما هم در این نیمه شانس رسیدن به گل را داشتیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان ادامه داد: فجر بازیکنان خوبی دارد که در برابر ما هم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و توپ را خوب به حرکت در می آوردند.

وی، در مورد پنالتی که برای تیمش در این بازی گرفته شد، گفت: داور بازی قضاوت خوبی داشت و تصمیمی که برای پنالتی گرفت درست بود.

چووچیچ افزود: ورزشگاه زیبای پارس شیراز تاثیر زیادی برای بهتر بازی کردن دارد و خوشحالم از اینکه چنین ورزشگاهی در ایران وجود دارد.

دیدار تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و مس رفسنجان در هفته نهم رقابت های فوتبال دسته یک کشور، عصر یکشنبه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت.

ایران بازی دیدار تیم های فوتبال رقابت فجر شهید سپاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر