کد خبر: 686323 A

بیانیه باشگاه بادران در مورد حواشی بازی با استقلال جنوب

باشگاه بادران با انتشار بیانیه‌ای در مورد اتفاقات رخ داده در دیدار روز گذشته مقابل استقلال جنوب توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه بادران از ابتدای تاسیس و در سومین سال حضور متوالی خود در لیگ آزادگان، همواره ثابت کرده که با وجود رقم خوردن هر اتفاق و حادثه‌ای و فارغ از کسب هر نتیجه‌ای، اخلاقیات و حفظ شان و شخصیت افراد شاغل در فوتبال، اولویت این باشگاه و مدیران آن است.

در فصل جدید لیگ آزادگان نیز با وجود همه ناداوری‌‌ها و بی ‌عدالتی‌ها، تمامی ارکان باشگاه بادران از مدیریت، کادر فنی تا بازیکنان ثابت کرده‌اند که همواره تمرکزشان روی مستطیل سبز بوده و رسیدن به رتبه و جایگاه مناسب را از طریق پیشرفت فنی خواستار بودند، اما متاسفانه در چند هفته گذشته مسائلی در خصوص داوری اتفاق افتاده که نگرانی را در دل هواداران و فوتبال‌دوستان فهیم ایجاد کرده‌ است.

در بازی حساس بادران در مقابل استقلال جنوب که با قضاوت آقای مهدی سیدعلی برگزار شد با تماشای دقیق تصاویر بازی متوجه می‌شویم که متاسفانه ایشان صحنه‌های زیادی را به ضرر تیم بادران سوت زده است که مهم‌ترین آن نیز اعلام ضربه پنالتی در  دقیقه 5 بازی بود. ایشان بیشتر خطاهای میانه زمین که به اصطلاح پنجاه پنجاه بود را به نفع تیم مقابل سوت زد و موجبات اعتراض کادر فنی به تصمیماتش را فراهم کرد. با وجود اینکه آقای سیدعلی سرمربی تیم را از زمین مسابقه اخراج کرد و با قضاوت اشتباه خود باخت تیم بادران را رقم زد ولی در پایان بازی عوامل تیم بادران به وی و همکارانش خسته نباشید و خداقوت گفته و با توجه به جو متشنج هواداران علیه داور بازی تا درب رختکن آنها را مشایعت کردند. متاسفانه در مسیر منتهی به رختکن یکی از تماشاگران به آقای سیدعلی حمله کرد که این فرد در باشگاه بادران هیچ سمت و جایگاهی ندارد و جزو تماشاچیان بازی بود.

این اتفاق ناخوشایند نه در مستطیل سبز بلکه در راهروی منتهی به رختکن و خارج از زمین مسابقه رخ داد و باشگاه بادران به همراه کادر فنی و بازیکنان این حرکت را محکوم می‌کند. در پایان از جامعه داوری و جناب آقای سیدعلی به دلیل این اتفاق ناخوشایند عذرخواهی می‌نماییم.

لیگ آزادگان باشگاه بادران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر