کد خبر: 686318 A

وحید شمسایی در گفتگو با ایلنا:

کاپیتان پرافتخار و گلزن تیم ملی فوتسال ایران در مورد خداحافظی چند باره‌ی فالکائو به اظهار نظر پرداخت.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتسال برزیل در یک دیدار دوستانه به مصاف پاراگوئه رفت و در این دیدار فالکائو فوق ستاره‌ی فوتسال برزیل که با این تیم به افتخارات متععدی دست پیدا کرده حاضر شد و با گلی که به ثمر رساند به رکورد 400 گل ملی دست پیدا کرد و با این تعداد گل ملی از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کرد.

عنوان آقای گلی فوتسال جهان سالها در اختیار وحیدشمسایی از ایران بود و او با 392 گل بر بام فوتسالیست‌های جهان از نظر تعداد گل ملی ایستاده بود اما فالکائو با دعوت فدراسیون فوتسال برزیل در جام جهانی به میدان رفت و تعداد گل‌های خود را به 392 رساند. فالکائو در بازگشت چند ساله به فوتسال برای شکاندن رکورد شمسایی در آخرین حضور خود در زمین فوتسال توانست با یک ضربه دیدنی دروازه‌ی پاراگوئه را باز کرده و گلهای خود را به عدد 400 برساند. افتخاری که برای مدت زیاد در اختیار ایران و شمسایی بود اما حال باید آن را در اختیار فالکائو و فوتسال برزیل ببینیم.

فالکائو فوتسال

وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این مورد اظهار داشت: خدا شاهد است دیگر نمی‌خواهم در این مورد حرف بزنم، اتفاقاتی افتاد که این عنوان از دست ایران رفت. من نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم.

او ادامه داد: فالکائو برای چهارمین بار به تیم ملی برزیل بازگشت و بعد از اینکه رکورد 392 گل مرا جا به جا کرد،  این بار در این بازی توانست به 400 گل برسد. من در سال 2012 آخرین بازی ملی خود را انجام دادم و فالکائو در تمام این مدت در حال بازی کردن بود چهار بار از تیم ملی خداحافظی کرده و دوباره برگشته تا رکورد را بهتر کند و برای رسیدن به این رکورد تلاش همه‌جانبه از طرف تمام ارکان فوتسال برزیل انجام شد تا این عنوان بزرگ برای آنها باشد. آنها پای فالکائو ایستادند و چهار بار او را به تیم ملی برگرداندند تا رکورد را از آن کشورشان کند.

شمسایی در مورد اینکه تصمیم دارد دوباره بازی کند یا خیر، گفت: من سرحال و آماده هستم و پیشنهاد هم دارم اما همانطور که می‌دانید تیم‌های کمی در فوتسال ایران هستند که بتوانند شرایط من را بپذیرند و بتوانم با آنها کار کنم. تیم‌هایی که تا به حال با آنها کار کردم از تیم‌های صاحب سبک و خوب فوتسال ایران بودند و اگر پیشنهاد خوبی برسد قطعا به بازی کردن ادامه خواهم داد. در فوتسال ایران تیم‌های زیادی مشکلات مالی دارند و با چنگ و دندان در مسابقات حاضر می‌شوند. باید یک بازنگری کلی و اساسی در مدیریت فوتسال انجام شود تا بتوانیم به روزهای خوب گذشته برسیم.

فالکائو شمسایی

وحید شمسایی فالکائو فوتسال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر