کد خبر: 686276 A

شاگردان وینفرد شفر طبق برنامه‎‌ای که از سوی سازمان لیگ اعلام شده یک روز پیش از میزبانی پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا، باید در ورزشگاه آزادی مقابل پدیده مشهد به میدان برود!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالیکه استقلال تهران این روزها چالش جدیدی با برگزاری بازی مقابل سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را پیش رو دارد آنها 11 روز دیگر هم باید برای شرایط برگزاری دیدار برابر پدیده مشهد در هفته دوازدهم شرایط عجیبی را با توجه به برنامه ریزی جدید سازمان لیگ تجربه کنند.

طبق جلسه‌ای که با حضور مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و باشگاه پرسپولیس برگزار شد، تا روز برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا(19 آبان) نباید هیچ دیداری در زمین چمن ورزشگاه آزادی برپا شود و با این وجود به آبی‌ها پیشنهاد شده تا بازی روز پنج شنبه مقابل سایپا را در ورزشگاه تختی برگزار کنند.

مسئولان باشگاه استقلال مخالفت خود را از این دستور اعلام کرده‌اند و تصمیم ندارند در زمین ورزشگاه تختی که در بازی هفته دهم دو مصدوم روی دست آنها گذاشت، برگردند. شنیده می‌شود زمین چمن ورزشگاه شهر قدس برای برپایی این مسابقه پیشنهاد شده که هنوز مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند در ورزشگاه آزادی برپا شود.

سازمان لیگ

بر اساس برنامه مسابقات جدیدی که سازمان لیگ دو روز پیش برای هفته دوازدهم تا پانزدهم اعلام کرد، استقلال تهران یک روز پیش از برگزاری بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا باید در ورزشگاه آزادی مقابل پدیده مشهد به میدان برود! این اقدام عجیب سازمان لیگ با توجه به اینکه استقلال هنوز ورزشگاه میزبان بازی با سایپا را تعیین نکرده است می‌تواند چالش جدیدی برای آبی پوشان باشد و در صورتی که برنامه اصلاح نشود، به دردسر تبدیل خواهد شد.

سازمان لیگ استقلال تهران پرسپولیس تهران فینال لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر