کد خبر: 686271 A

امید ابراهیمی در هفته دهم رقابت های لیگ ستارگان قطر بهترین بازیکن شد.

به گزارش ایلنا، روزنامه استاد الدوحه با قرار دادن نام امید ابراهیمی در ترکیب تیم منتخب هفته دهم لیگ ستارگان قطر و انتخابش به عنوان بازیکن برتر هفته نوشت: امید ابراهیمی درخشش خود را در ترکیب تیم الاهلی در بازی با تیم السد نیز ادامه داد. این بازی بهترین بازی خود را با به ثمر رساندن 2 گل از مجموع 4 گل به ثمر رسیده در نبرد برابر السد به نمایش گذاشت.

در ادامه این مطلب آمده است: امید ابراهیمی رمز پیروزی تیم الاهلی برابر السد بود. این هافبک برجسته کلید ارتباطی خطوط حمله، میانی و دفاعی بود و نقش مهمی را ایفا کرد. بدون توجه که او چگونه این خطوط را با بازیخوانی خوب خود مرتبط ساخت آمادگی جسمانی و مهارتش باعث شد تا 2 گل به تیم السد بزند. بازیکن تیم الاهلی سزاوار عنوان بهترین بازیکن هفته دهم لیگ ستارگان به خاطر بازی عالی خود برابر السد بود. بازی که برای تیم الاهلی یکی از سخت‌ترین‌های فصل جاری بود. این بازی برای امید ابراهیمی و الاهلی یک آزمایش واقعی و سخت محسوب می‌شد.

روزنامه استاد الدوحه همچنین میلان ماچالا، سرمربی تیم الاهلی را به عنوان بهترین سرمربی هفته دهم لیگ ستارگان قطر انتخاب کرد و نوشت: ماچالا پس از شروع نامطمئن در فصل جاری لیگ ستارگان تا آستانه اخراج پیش رفت اما با گذشت زمان تاثیرگذاری‌اش را نشان داد. تیم الاهلی پس از پیوستن محمد مونتاری و بازگشت محمدرضا خانزاده و مشال از دوران مصدومیت توانست عملکرد بهتری را از خود نشان دهد. تیم الاهلی با پیروزی برابر السد 15 امتیازی شد و در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قرار گرفت. این تیم می‌تواند صعود خود را در این جدول در صورت درخشش امید ابراهیمی در بازی‌های آینده نیز ادامه دهد.

 

13970807060355843157653710

الاهلی قطر امید ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر