کد خبر: 686263 A

در کمیته فنی نقش آنالیزور را ندارم

عضو کمیته فنی استقلال اعلام کرد در این کمیته نقش آنالیزور را ندارد و مانند سایر اعضا یک عضو خواهد بود.

به گزارش ایلنا، امید روانخواه عضو کمیته فنی استقلال اعلام کرد در این کمیته نقش آنالیزور را ندارد و مانند سایر اعضا یک عضو خواهد بود. با روانخواه درخصوص شرایط استقلال، عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی و همین دیدار پیش‌رو مقابل سایپا در جام حذفی همکلان شدیم.

ارزیابی‌تان را از بازی استقلال مقابل سپاهان بیان کنید؟

باید قبول کنیم استقلال نتوانست نتیجه خوبی کسب کند و متاسفانه در بازی خانگی نتیجه را واگذار کردند. به اعتقاد من سبک بازی تیم استقلال باید پیشرفت کند و باید هرچه زودتر هم این اتفاق بیفتد چون تیم امتیازات زیادی را از دست داده و برای تیمی که می‌خواهد در کورس قهرمانی باشد از دست دادن امتیازات خوب نیست.

پرویز مظلومی سخنگوی کمیته فنی اعلام کرده گرو باید از استقلال در نیم فصل جدا شود.

نظر مظلومی است و من نمی‌توانم در این باره صحبت کنم اما فکر می‌کنم همانطور که راحت در مورد رفتن یک بازیکن صحبت می‌کنیم در مورد آمدن بازیکن خارجی هم وقت بگذاریم. باید قبول کنیم اینگونه بازیکن گرفتن‌ها به باشگاه لطمه می‌زند. البته باشگاه هم در مورد این قضیه زیاد مقصر نیست زیرا در ابتدای فصل در خصوص گرفتن بازیکن فشار می‌آورند و باشگاه مجبوراست زود بازیکن جذب کند. اما باید در مورد رفتنش به تبعات آن هم فکر کنند که چقدر باشگاه ضرر می‌کند و باید طلب بازیکن را هم نیز پرداخت کند.

برای حل این مشکل چه راهکاری اندیشیده‌اید؟

به عنوان عضوی از کمیته فنی قصد داریم از زمانی که قرار است بازیکن خارجی جذب تیم شود کیفیت آن را ارزیابی کنیم و دیگر مثل گذشته راحت این بازیکنان خارجی جذب تیم نشوند. آنها باید از همه فیلترها عبور کنند.

بیانیه باشگاه سپاهان قبل ازبازی چقدر روی جریان بازی تاثیر گذاشت؟

در فوتبال روز دنیا تیم‌ها برای کسب پیروزی به همه چیز متوسل می‌شوند. در مورد این هم باید بگویم استقلال اگر بازی خودش را انجام دهد و بتواند عملکرد خوبی داشته باشد هیچ کس هم نمی‌تواند جلودارش باشد.

هواداران استقلال بعد از پایان بازی علیه شفر شعار دادند.

بالاخره طبیعی است. وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد تمام انتقادات به سمت سرمربی تیم است. من فکر می‌کنم شفر اولین بارش نیست که با چنین وضعیتی مواجه می‌شود و من یقین دارم او در شرایط سخت قطعا یک کیفیت خوب را از تیمش ارایه خواهد کرد.

قرار است شما در کمیته فنی نقش آنالیزوری را برعهده داشته باشید؟

دراین باره باید بگویم من آنالیزور تیم نیستم. همیشه گفتم من خودم تیم دارم، خودم سرمربی هستم. ما در کل در کمیته فنی دو جلسه بیشتر نداشتیم؛ در جلسه اول که همه اعضا بودند درباره کلیات تیم صحبت شد. در جلسه دوم هم شفر حضور داشت و بحث آشنایی بود. وظیفه‌مان در استقلال تغییرات نیست زیرا این پروسه زمان درازمدت می‌خواهد. من هم مثل بقیه اعضا یک نظر دارم که بعد از پایان هر بازی استقلال ارایه می‌دهم، اما آنالیزور نیستم زیرا کسی این نقش را دارد باید کنار تیم باشد. من کمک مربی هیچ تیمی را هم قبول نمی‌کنم چه برسد به آنالیزور بودن.

بازی حساس استقلال مقابل سایپا را چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال شناخت خوبی از سایپا دارد. در لیگ آنها را شکست داده و در جام حذفی هم می‌تواند با یک چیدمان خوب به مرحله بعدی صعود کند. در واقع استقلال در این بازی تعیین کننده است.

روز شنبه شایعه فوت دوست صمیمی‌ات بیژن کوشکی از برخی صفحات مجازی اعلام شد.

خیلی ناراحت هستم این شایعات به همین راحتی در فضای مجازی پخش می‌شود. فراموش کردن ستارگان در فوتبال ما یک امری عادی است شاید باورتان نشود بابت این اتفاق موبایل من داشت منفجر می‌شد. در ایران متاسفانه خبر فوت در چند ثانیه منتشر می‌شود حتی قبل از اینکه صحت آن مشخص شده باشد. اما اگر بیژن مربی تیمی می‌شد هیچ کس خبردار نمی‌شد.

استقلال امید روانخواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر