کد خبر: 686239 A

سرمربی بارسلونا در خصوص شکست رئال مادرید صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ارنستو والورده درباره برتری شاگردانش مقابل رئال مادرید گفت: 5 دقیقه دشوار داشتیم اما ما بازی خوبی انجام دادیم. نیمه اول کاملا در اختیار ما بود و آنها تنها از فواصل دور شوت می زدند. آنها نزدیک دروازه نمی شدند اما ما این کار را انجام دادیم.

او ادامه داد: در ابتدای نیمه دوم ما کمی از فرم خارج شدیم و آنها گل بدی به ما زدند. اما در ادامه ما خودمان را بازسازی کردیم و از ریسک آنها بهره بردیم. خروج ما از بازی به دلیل این بود که آنها به استفاده از نفرات زیاد در میانه زمین عادت داشتند.

والورده درباره رئال گفت: آنها تیم بزرگی هستند که برای غرورشان می جنگیدند؛ این را در نیمه دوم می توانستید ببینید. آنها بعد از استراحت بین دو نیمه، خودشان را تقویت کردند، با دوئل های فردی و گل مارسلو اما ما واکنش نشان دادیم و وقتی بازی 3-1 شد، کار آنها برای جبران خیلی سخت شد.

سرمربی بارسلونا تاکید کرد: انجام چنین دیداری، اعتبار زیادی به همراه دارد. وقتی ال کلاسیکو را به این شکل می برید، احساسات زیادی برانگیخته می شود اما ما نباید مغرور شویم و از همین حالا باید به فکر بازی های بعدی مقابل کولتورال لئونسا و رایو وایکانو باشیم.

والورده درباره انتقادها علیه یولن لوپتگی گفت: می دانم در موقعیت او بودن چه احساسی دارد. دشوار است. به نظر می رسد همه چیز بد پیش می رود و این روی مربی تاثیر می گذارد. اما فوتبال همین است؛ نمایشی که ما در آن حضور داریم. اتفاقی که برای او رخ داد، در سه هفته می تواند برای من رخ بدهد. توپ گرد است و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. من برای او بهترین ها را آرزو می کنم. در مورد اینکه او باید اخراج شود یا نه، صحبتی نمی کنم. به نظر من، هر اخراجی، ناعادلانه است.

ارنستو والورده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر