کد خبر: 685730 A

هافبک سایپا در مورد تقابل با پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، آرش رضاوند بعد از دیدار سایپا و پرسپولیس راجع به درگیری‌های بعد از پایان مسابقه گفت: گل زدن به تیم‌های پرسپولیس یا استقلال مسلما لذت‌بخش است؛ به دلیل اینکه تمام تماشاگران دو تیم و مردم ایران این مسابقه را می‌بینند، هر کسی گل بزند و اگر هم مثل سلیمانی تعویضی باشد و نتیجه را تغییر دهد، معلوم است خوشحال می‌شود.

او راجع به نحوه شادی سلیمانی بعد از گلزنی عنوان کرد: خودم آنجا بودم و دیدم سلیمانی کار خاصی مقابل هواداران پرسپولیس انجام نداد؛ تماشاگران پرسپولیس قابل احترام هستند.

هافبک سایپا یادآور شد: فوتبال ایران پروانه حرفه‌ای دارد یا نه؟ درست است ما در سطح فوتبال‌های اروپایی نیستیم ولی می‌بینیم لیونل مسی و رونالدو در ورزشگاه تیم‌های حریف و مقابل هواداران آنطور خوشحالی می‌کنند و اتفاقی نمی‌افتد.

او درمورد درگیری پایان بازی هم می‌گوید: من در آن صحنه نبودم ولی آن چیزی که شنیدم  گویا فحاشی صورت گرفته است؛ هرکدام از تیم‌ها همدیگر را  به فحاشی متهم می‌کنند، چیزی مشخص نیست و من در جریان نیستم.

رضاوند در مورد سیلی  خوردن یک خبرنگار توسط علی دایی افزود: من اولین  نفری بودم که به رختکن رفتم و خدا شاهد است که ندیدم؛ البته دیدم که یک بحث‌هایی صورت گرفته است ولی واقعا چیزی خاصی را ندیدم  که بگویم.

پرسپولیس سایپا آرش رضاوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر