کد خبر: 685685 A

آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

​کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدارسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه به شرح زیر اعلام کرد:

* بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان از سری رقابتهای لیگ برتر، 5 آبان در ورزشگاه شهید محمدی برگزار شد و از سوی تماشاگران نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم داوری و پرتاب بطری و اشیاء مختلف صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی تیم مربوطه را به پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی صادر کرد.

* مسابقه دو تیم پدیده خراسان و فولاد خوزستان از سری رقابت های جام حذفی 13 مهرماه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد و تیم پدیده به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین رحیم مجیدزاده – پزشک تیم پدیده بخاطر رفتار غیرمسئولانه که منجر به اخراج وی شد به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

* دیدار سپاهان و نساجی قائم شهر از مرحله جام حذفی 13 آبان در اصفهان برگزار شد و تیم سپاهان بخاطر تخلف پرتاب لیزر از سوی هوادارانش به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

* تیم ذوب آهن اصفهان به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر نفت آبادان از سری مسابقات لیگ برتر به پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

لازم به توضیح است، کلیه آرای صادره شده قطعی است.

فدراسیون فوتبال کمیته انضباطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر