کد خبر: 685523 A

در دیدر دو تیم پارس جنوبی و صنعت نفت دو بازیکن نمایش متفاوتی داشتند.

به گزارش ایلنا، تیمهای پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه 2-2 به اتمام رسید. یکی از تقابل های جالب این دیدار بین اکبر ایمانی و حسین پورامینی بود. این دو بازیکن در طول جریان مسابقه روی دو گل تاثیر مستقیم داشتند.

ابتدا در دقیقه 6 حسین پورامینی در حالی که ایمانی صاحب توپ بود با یک توپ ربایی فوق العاده موقعیت فوق العاده ای را برای تیمش ساخت و با ارسال یک پاس به محمد نوری گل نخست تیمش را پایه گذاری کرد. دقایقی بعد صنعت نفت صاحب یک ضربه ایستگاهی شد.

حسین پورامینی به سبک مارسلو بروزوویچ که چند روز قبل در جدال بارسلونا و اینترمیلان پشت دیوار دفاعی تیمش دراز کشید تا توپ سوارز به گل تبدیل نشود. پورامینی هم با تقلید از این کار هوشمندانه به هنگام ضربه ایستگاهی ایمانی پشت دیوار دفاعی تیمش دراز کشید اما ایمانی شوتش را به سه کنج دروازه گوهری فرستاد و تیمش را به گل رساند و اشتباه خود را جبران کرد.

در نهایت بازی با نتیجه 2-2 تمام شد تا این دوئل هم برنده ای نداشته باشد. ایمانی جزو بهترین های صنعت در این فصل بوده و در سوی مقابل پورامینی هم مانند فصل گذشته یکی از ارکان اصلی میانه میدان پارسی ها است و کاپیتان دوم این تیم هم به حساب می آید.

 

ffad99a1f556e0e0595aec7b8060662d6920

 

Untitled

 

صنعت نفت آبادان اکبر ایمانی پارس جنوبی جم حسین پورامینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر