کد خبر: 685284 A

اروند خرمشهر که با نتایج ضعیفش در لیگ یک، حال و روز خوشی ندارد؛ از ضعف مدیریتی نیز رنج می‌برد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب بازی‌های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال گل گهر سیرجان فردا از کارون اروند خرمشهر میزبانی می‌کند. سرپرست باشگاه اروند خرمشهر در اقدامی عجیب پرواز بازیکنان این تیم به سیرجان را به سه دسته تقسیم کرده است. یک کاروان 10 نفره و دو کاروان 8 نفره مجموع 26 نفره کاروان اروند برای اعزام به سیرجان را تشکیل می‌دهند.

10 بازیکن تیم اروند خرمشهر ساعت 15 به تهران رسیدند. 8 بازیکن ساعت 17 به تهران آمدند و 8 نفر آخر که اکبر میثاقیان سرمربی اروند نیز در آن کاروان حضور داشت، قرار بر این بود که ساعت 20 از اهواز به تهران پرواز کنند که به دلیل مشکلات هوایی، این پرواز لغو شد و سرمربی اروند، اکنون در خرمشهر به سر می‌برد.

در این بین بازیکنانی که در کاروان اول حضور داشتند، از ساعت 15 تا 20 شب در فرودگاه حضور دارند تا کاروان آخر به تهران برسد و در این بین، مسئولیت غذا و ... نیز برعهده شخص بازیکنان می‌باشد.

مسافت خرمشهر تا آبادان 10 دقیقه است و سرپرست اروند خرمشهر به جای تهیه بلیط پرواز از آبادان به تهران، بلیط اهواز به تهران را تهیه می‌کند که مسافت خرمشهر تا اهواز خودش 4 ساعت و نیم زمان می‌برد.

لیگ دسته اول اکبر میثاقیان اروند خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر