کد خبر: 685140 A

چالش صدرنشینی با ترکیب برنده

شاگردان امیرقلعه نویی برای کاهش فاصله امتیازی با صدر جدول استقلال تهران را در ورزشگاه آزادی پیش رو دارند.

به گزارش ایلنا، از هفته دهم لیگ برتر سپاهان اصفهان از ساعت 16:45 امروز در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال تهران به میدان می‌رود. شاگردان امیر قلعه نویی طی 9 هفته گذشته با 5 برد و چهار تساوی 19 امتیاز کسب کرده و در جایگاه دوم جدول رده بندی به دنبال کسب سه امتیاز حساس برای کاهش فاصله با پدیده صدرنشین هستند.

تنها غایب سپاهان در این مسابقه محمد ایرانپوریان است که در تمرینات دچار مصدومیت شده و پس از دیدار مقابل نساجی مازندران برای دومین دیدار متوالی قادر به همراهی طلایی پوشان نیست. سپاهان با اعلام سازمان لیگ محرومی هم برای این مسابقه ندارد.

امیرقلعه نویی در مقابل نساجی مازندران تیمش را با غیبت محمد ایران پوریان آرایش داد و حسن جعفری این فرصت را پیدا کرد تا برای اولین مرتبه در لیگ هجدهم به صورت فیکس بازی کند. البته جعفری نتوانست به خوبی در این پست نمایش داشته باشد ولی بازهم در ترکیب تیمش قرار دارد.

همچنین سجاد شهباززاده که بازی گذشته در خط حمله حضور داشته به نظر می‌رسد مقابل تیم سابقش هم بازی می کند. سایر بازیکنان سپاهان که اغلب بازی‌های فصل جاری را تجربه کرده‌اند در بازی گذشته کم نقص حاضر شدند و بعید به نظر می‌رسد قلعه نویی ترکیب برنده‌اش را با تغییرات گسترده مواجه کند.

بدین ترتیب ترکیب سپاهان مقابل استقلال به شرح زیر است:

پیام نیازمند - عزت اله پورقاز - حسن جعفری- خالد شفیعی - سعید آقایی - مهدی کیانی - ولادمیر کومان - سجاد شهباززاده - مهرداد محمدی - محمد کریمی- کی روش استنلی

استقلال تهران سپاهان اصفهان هفته دهم لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر