کد خبر: 685058 A

حمله به جایگاه سپاهان در آزادی

استقلال تهران در دهمین هفته مسابقات لیگ برتر برابر تیم قدرتمند امیرقلعه نویی مصاف می‌دهد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران دیدار هفته نهم لیگ برتر را با برتری دو بر یک مقابل سایپا به پایان رساند تا ضمن کسب سه امتیاز ارزشمند و صعود به رده پنجم جدول رده بندی، به ناکامی در گلزنی پس از چند بازی متوالی پایان بدهد. شاگردان وینفرد شفر پس از کسب سومین پیروزی فصل جاری باید مقابل سپاهان اصفهانی قرار بگیرند که یکی از آماده‌ترین تیم‌ها نشان داده و رتبه دوم جدول را با 22 گل زده در اختیار دارد.

آبی پوشان برای این دیدار به طور قطعی و آنطور که وینفرد شفر در نشست خبری پیش از مسابقه اعلام کرد، خسرو حیدری و پژمان منتظری را در اختیار نخواهد داشت. آرمین سهرابیان هم چهار اخطاره است و به دلیل محرومیت این بازی حضور ندارد.

بازی مقابل سایپا فرصت مناسبی بود تا سیدحسین حسینی پس از مدت‌ها به ترکیب اصلی راه پیدا کند و عملکرد مناسب او و مهار بی نظیرش در دقایق پایانی آیتمی بود که وینفرد شفر دومرتبه او را به عنوان سنگربان در قفس طوری انتخاب کند.

با مصدومیت منتظری، روزبه چشمی و محمد دانشگر در قلب خط دفاعی و وریا غفوری و میلاد زکی پور در کناره‌ها حضور خواهند داشت. در خط میانی زوج علی کریمی و فرشید باقری دو هافبک دفاعی و طارق همام و فرشید اسماعیلی تکمیل می‌شود.

الهیار صیادمنش در بازی گذشته عملکرد مناسبی داشت و مهدی قائدی و مرتضی تبریزی دو مهاجم استقلال برابر طلایی پوشان باشند.

بنابراین ترکیب استقلال مقابل سپاهان اصفهان به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، طارق همام، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی و مرتضی تبریزی

استقلال تهران سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر