کد خبر: 684808 A

رافینیا هافبک برزیلی بارسلونا اعتراف کرد از 6 ماهی که فصل گذشته به صورت قرضی برای اینتر بازی می‌کرد لذت برده است و انتظار داشته که این باشگاه قراردادش را قطعی کند، اتفاقی که رخ نداد و به همین دلیل او مجبور شد به نوکمپ برگردد.

به گزارش ایلنا، اینتر و بارسلونا امشب در لیگ قهرمانان با هم روبه‌رو می‌شوند و این نخستین رویارویی رافینیا با تیمی است که نیمه دوم فصل گذشته برایش توپ زد.

رافینیا در گفت‌‌و‌گو با نشریه موندو دپورتیوو کاتالونیا گفت: «تابستان پرمشغله‌ای داشتیم چون من نمی‌دانستم که چه اتفاقی می‌افتد. اوضاع داشت تغییر می‌کرد اما من هم در خانه‌ بودم و با آسودگی خیال از اینکه در بهترین تیم دنیا، بارسلونا هستم.»

رافینیا درباره اینکه آیا تصمیم اینتر برای خودداری از عقد قراردادی قطعی به او ضربه روحی زده است، گفت: «ضربه روحی واژه درستی نیست. من تنها چند ماه در آنجا بازی کردم که البته احساس خوبی داشتم و بعد از مصدومیتی طولانی توانستم اعتماد به نفسم را برگردانم. من فکر می‌کردم که آنها با من قرارداد می‌بندند اما این اتفاق رخ نداد. در ابتدا قرار نبود که من بروم. با این حال اینتر باعث شد اعتماد به نفسم برگردد.»

بارسلونا بازی لیگ قهرمانان اعتراف اینتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر