کد خبر: 682333 A

سرمربی ذوب آهن عقیده دارد عدم مهارت بازیکنان تیمش در زدن ضربات آخر مانع پیروزی می ‌شود.

به گزارش ایلنا، امید نمازی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: نیمه اول کاملاً در دست ما بود. در نیمه دوم تا دقیقه 70 طبق برنامه پیش رفتیم، اما پس از آن نژادمهدی دچار مصدومیت شد و تعویض اجباری انجام دادیم  و شاکله تیم ما بهم خورد. قانون فوتبال این است که اگر از فرصت‌های خود استفاده نکنید ضربه خواهید خورد.

وی ادامه داد: سپیدرود در بازی برابر سپاهان با نتیجه 6 بر یک باخت و این در حالی بود که در 10 دقیقه ابتدایی می‌توانستند حداقل 2 گل به سپاهان بزنند. اگر مالکیت توپ و کنترل زمین را در اختیار داشته باشیم باید از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کنیم. ما در بازی برابر استقلال خوزستان تمام بازی دست ما بود، اما در نهایت یک توپ به سود آنها پنالتی شد و توانستند برنده مسابقه شوند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ما از فرصت‌های خود استفاده نمی‌کنیم و دلیلش شاید این باشد که مهارت ما مقابل دروازه چندان زیاد نیست. دنبال این هستیم تا بازیکنی جذب کنیم که در این بخش بتواند به ما کمک کند. در مجموع از بازی بازیکنانم بسیار راضی هستم، چون با تمام توان جنگیدند و تانک انرژی خود را خالی کردند. هرچند سپیدرود هم موقعیت‌هایی داشت، اما حق‌مان این بود که امروز پیروز شویم.

وی درخصوص جو ورزشگاه و حضور تماشاگران در ورزشگاه عنوان کرد: ما بازی خودمان را کردیم. تماشاگران رشت بسیار پرشور هستند و من را یاد نساجی انداختند. خیلی خوب است که اگر در ورزشگاه‌های دیگر هم حتی وقتی 200 یا 300 تماشاگر می‌آیند پرشور باشند. تماشاگران امروز حامی تیم خود بودند و این موضوع در آینده می‌تواند خیلی به سپیدرود کمک کند.

نمازی درخصوص سطح فنی بازیکنان خارجی ذوب‌آهن تصریح کرد: هدف ما این است که بالاترین رده جدول را به دست بیاوریم. مشکل گلزنی ما حل شود پله پله بالا می‌رویم. بازیکن برزیلی ما امروز خیلی خوب کار کرد؛ او گلزن نیست، اما بسیار دونده ظاهر می‌شود و موقعیت می‌سازد. هرناندز هم تاکنون 3 گل زده است و چون فکر می‌کنم کمی افت کرده به عنوان بازیکن جانشین او را وارد زمین کردم. شک ندارم بالاخره بخت ما برمی‌گردد و روزی مزد حملات زیاد خود را خواهیم گرفت.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درخصوص افت تیمش در نیمه دوم و بازی بهتر سپیدرود عنوان کرد: ما یک مصدومیت داشتیم که شالکه تیم ما را بهم زد. در فیلم بازی هم خواهید دید که حتی در نیمه دوم هم ما برتر بودیم. فکر می‌کنم سپیدرود تنها چند دقیقه تیم برتر میدان بود، اما در مجموع ما بهتر ظاهر شدیم، اما نتوانستیم از برتری خود استفاده کنیم.

 

نساجی مازندران ذوب آهن اصفهان امید نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر