کد خبر: 682301 A

پژمان منتظری مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: نمی دانم چرا تیم سایپا می خواست بازی در زمین بی کیفیت ورزشگاه تختی تهران برگزار شود.

به گزارش ایلنا، پژمان منتظری درباره پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل سایپا گفت: بازی در سطح خوبی برگزار شد و یک برد با ارزش کسب کردیم، ان شاءالله با ادامه همین روند هرچه زودتر به کورس قهرمانی برگردیم. امروز واقعا فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و مستحق پیروزی بودیم. امیدوارم در بازی های آینده هم این روند ادامه پیدا کند.

وی با انتقاد از شرایط زمین ورزشگاه تختی تصریح کرد: سایپایی ها خواسته بودند که در این زمین بازی کنیم، که البته حق تیم میزبان است، اما بحث این است که چرا وقتی می توان بازی را در زمین دیگری برگزار کنند خواستند در این زمین بازی برگزار شود؟ باید به زمین چمن ورزشگاه تختی رسیدگی کنند چرا که کیفیت آن خیلی پایین است. امروز با سایپا در این زمین بازی کردیم و مطمئناً به وضعیت این زمین تا بازی سایپا با پرسپولیس رسیدگی نخواهد شد، این اصلاً خوب نیست. اگر واقعا می خواهند در این زمین بازی های لیگ برتر برگزار کنند باید به آن رسیدگی کنند.

مدافع تیم فوتبال استقلال در قبال انتقادات تند رضا درویش مدیرعامل سایپا عنوان کرد: من در مورد داوری و نظر آقای درویش که محترم است حرفی ندارم، اما در کل قضاوت داوری خوب بود.

منتظری با بیان اینکه تیمش بازیکن جوان خوبی را در اختیار دارد، یادآور شد: شرایط تیم خوشبختانه روز به روز بهتر می شود و یکسری جوان هایی که به تیم اضافه شدند واقعا روند خوبی را در پیش گرفته اند. ان شاءالله که بتوانیم با ادامه همین روند قهرمان شویم.

استقلال بازی زمین سایپا فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر