کد خبر: 682298 A

وریا غفوری درباره بازی استقلال مقابل سایپا گفت: خوشبختانه بازی خوب و منطقی انجام دادیم و می توانستیم بیشتر هم گل بزنیم اما در نهایت با همین نتیجه بازی را بردیم.

به گزارش ایلنا، بازیکن استقلال درباره بازگشتش بعد از اخراج مقابل نفت مسجدسلیمان به ترکیب افزود: مگر قرار بود دیگر برنگردم؟! در آن بازی من کمی عصبانی شدم و اشتباه کردم که درگیر شدم. متاسفانه در بازی بعدی که مقابل سایپا در جام حدفی داریم غایب هستم.

غفوری در خصوص پنالتی زدنش در این بازی هم ادامه داد: من در تمرینات، پنالتی می زنم و همیشه تمرین پنالتی زدن دارم. من پنالتی زن استقلال هستم و خدا را شکر که این پنالتی گل شد و توانستم زحمات بچه های تیم را به ثمر برسانم.

وی که از اردوی تیم ملی به استقلال برگشته بود در پاسخ به این سوال که خسته نبودی تصریح کرد: نه خسته نبودم! شرایط خوبی داشتم و بازی هم کردم.

بازیکن استقلال در مورد اینکه این تیم می تواند قهرمان لیگ شود گفت: ما در این چند هفته خوب نتیجه گرفتیم و در ادامه بهتر هم خواهیم شد. مطمئن باشید که در بازی های بعدی هماهنگ تر هم خواهیم شد. بچه های تیم آماده هستند و در ادامه استقلال بهتری را خواهید دید.

غفوری درباره داوری بازی و اعتراض رضا درویش مدیرعامل سایپا به داوری هم ادامه داد: به نظرم داوری بازی خیلی خوب بود. البته کمی سوت های زیادی زد و شاید اگر بازی بیشتر در جریان بود بازی قشنگ تری را شاهد بودیم. درباره صحبت های آقای درویش هم باید بگویم که اصلا این طور نیست و داور اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

اردوی تیم ملی استقلال بازی سایپا نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر