کد خبر: 682280 A

سنگربان استقلال تهران روز فراموش نشدنی را در ورزشگاه تختی سپری کرد.

به گزارش ایلنا، دیدار بین تیم‌های سایپا و استقلال تهران با بازگشت سنگربان جوان به قفس توری آبی پوشان همراه بود. سید حسین حسینی پس از 180 روز دوری از ترکیب اصلی و نیمکت نشینی جانشین مهدی رحمتی شد و انگیزه فراوانی برای اثبات توانایی‌هایش داشت.

رکورد دار بسته نگه داشتن دروازه در مسابقات باشگاهی لیگ ایران، پیش از فرا رسدن ایام فیفا دی از نیمکت نشینی‌ها متوالی خسته شده بود و در میسکدزون ورزشگاه مسجد سلیمان اعلام کرده بود با شرایط موجود خواستار ترک آبی پوشان است اما پس از به اتمام رسیدن اردوی تیم ملی شرایط مهیا شد تا او دوباره روز خوشی را تجربه کند.

شماره 22 آبی‌ها اگرچه در این بازی خیلی زود روی اشتباه مدافعان تسلیم مهارت علی دشتی شد و نتوانست کلین شیت کند اما موقعیت‌های فراوانی را دفع کرد تا استقلال با یک گل خورده این بازی را به پایان برساند. خروج‌های موفق، هماهنگی با خط دفاع و انگیزه بالا فاکتورهایی بود که به او کمک کرد تا با سیو دقیقه 93 به چهره ویژه استقلال در بازی هفته نهم تبدیل شود و سه امتیاز را برای آبی‌ها بخرد.

روز رویارویی حسینی زمانی تکمیل شد که طرفداران او را یکصدا فریاد زدند و سنگربان جوان به سمت آنها رفت تا به رسم ادب پیراهنش را به آنها هدیه کند. بدون شک حسینی متوجه رفتار غیرحرفه‌ای خود شده و اکنون فرصت بازگشت او به فرم ایده آل است.

استقلال تهران سایپا تهران سیدحسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر