کد خبر: 682247 A

اگر به اسپانیا نروم مشکلی نیست؛

مهاجم چلسی با پیشنهاد باشگاه رئال مادرید مواجه شده بود اما باشگاه انگلیسی در نظر دارد این بازیکن بلژیکی را حفظ کند.

به گزارش ایلنا، ادن هازارد در مورد آینده خود صحبت کرده است و این بار به اسکای اسپورت گفته که او واقعا تصمیم نداشت به اسپانیا برود و خوشحال می‌شود که در چلسی بازنشسته شود.

بازیکن بلژیکی چندی پیش اعلام کرده بود رویای انتقال به رئال مادرید را در سر دارد و گزارش‌های در اسپانیا حاکی از آن بود که قهرمان اروپا در زمستان نقشه انتقال او را اجرا می‌کند.

هازارد به اسکای اسپورت گفت: من می‌توانم با چلسی به پایان برسم. هیچ مشکلی وجود ندارد. من با این باشگاه بسیار خوشحال هستم، خانواده‌ام اینجا خوشحال هستند. بنابراین اگر من به اسپانیا نروم، این یک مشکل نیست. من طرفداران را دوست دارم - فکر می کنم طرفداران من را دوست دارند! بدون توجه به اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اینجا خوشحالم.

چلسی می خواهد رئال مادرید را با قرارداد جدید کنار بگذارد

باشگاه چلسی در نظر دارد با ارائه پیشنهادی جدید و چشمگیر برنامه‌های رئال مادرید در جهت خرید ادن هازارد را نابود کند. باشگاه انگلیسی علاقه دارد با پرداخت دستمزد سالانه 18 میلیون پوند در سال، بیشترین دستمزد در بین بازیکنان شاغل لیگ جزیره را به هازارد بپردازند. گفته می‌شود مذاکرات برای تمدید قراردادی که در سال 2020 منقضی می‌شود قبل از شروع کریسمس آغاز خواهد شد.

چلسی رئال مادرید ادن هازارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر