کد خبر: 682223 A

ستاره آرژانتینی بارسلونا در مراسم خیریه‌ای که به مناسبت ساخت و ساز بیمارستانی برای کودکان سرطانی ترتیب داده شده بود، حضور پیدا کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از آس، لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا بنای احداث مرکز بهبود سرطان اطفال (SJD) را نهاد؛ این یک لحظه فوق العاده برای ستاره آرژانتینی بود. این مراسم به میزبانی بیمارستان سن خوان دِدو برگزار شد.

موسسه خیری لیونل مسی (Fundación Leo Messi) با تعدادی از موسسات خیریه دیگر مجبور شد برای پیشبرد کمپین paralosvalientes# با هدف کسب 30 میلیون یورویی مورد نیاز برای تاسیس مرکز جدید همکاری کند.

کارهای ساخت و ساز به زودی آغاز خواهد شد تا مرکز جدید درمان کودکان مبتلا به بیماری سرطان تا بهار سال 2020 میلادی به پایان برسد.

مسی در حاشیه مراسم گفت: این لحظه یک تجربه فوق العاده برای من خواهد بود؛ که بخشی از این پروژه هستم و برخورداری آن خارق العاده است. من می خواهم از همه کسانی که در این پروژه مشارکت داشتند تشکر کنم.   امیدوارم همه بچه ها بتوانند نبرد خود را علیه بیماری سرطان ادامه دهند و پیروز شوند. این باعث می شود احساس خوشحالی کنم که بخشی از این رویا باشم. 

مرکز جدید قادر به درمان 400 بیمار در سال خواهد بود - 30 درصد از تعداد بیمارانی که در حال حاضر در بیمارستان سانتا خوان ددیو درمان می‌شوند. ساختمان جدید چهار طبقه، فضایی با اندازه 13000 متر مربع را اشغال خواهد کرد.

Messi: "I'm very happy to be able to help in the battle against cancer"

Credit: FC Barcelona

 

حجم ویدئو: 4.99M | زمان ویدئو: 00:01:42
بارسلونا لیونل مسی کودکان سرطانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر