کد خبر: 682214 A

فرصت شفر به سنگربان ملی پوش

سنگربان جوان استقلال تهران در ترکیب اصلی آبی‌پوشان مقابل سایپا قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، حضور وینفرد شفر در استقلال تهران در کنار نتایج درخشان و خارج شدن از بحران دوران پسا منصوریان، اتفاق ویژه‌ای برای سید حسین حسینی داشت و او با حضور حداکثری در بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به چهره ویژه لیگ هفدهم تبدیل شد. حسینی پس از دستیابی به رکورد گل نخوردن در تاریخ مسابقات باشگاهی ایران در صورتی که مهدی رحمتی در اکثر مسابقات جام حذفی به میدان رفته بود رفته رفته نیمکت نشین شد تا در اولین قدم با وجود حضور در اردوهای تیم ملی، جام جهانی را از دست بدهد.

در فصل جدید هم اوضاع آنطور که انتظار می‌رفت برای حسینی رقم نخورد و وینفرد شفر با وجود اینکه بارها اعلام کرده بازیکنان با توجه به عملکردشان در تمرینات در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند، سیدمهدی رحمتی را به عنوان دروازه بان اول استقلال در بازی‌های فصل جدید معرفی کرد.

در مسابقات لیگ برتر و همچنین جام حذفی هم فرصت عرض اندام به حسینی نرسید تا رحمتی در دو بازی رفت و برگشت برابر السد قطر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پنج گل دریافت کند و آبی پوشان از این مسابقات کنار بروند. همین نتیجه فرصتی بود تا حسینی دلگرم شود چون نمایش رحمتی به قدری بود که شفر بخواهد در پست دروازه تغییراتی را ایجاد کند.

آخرین بازی آبی‌ها پیش از فیفا دی برابر نفت مسجد سلیمان، دیداری بود که انتظار می‌رفت پیرمرد آلمانی جایگاهی برای شماره 22 جوان در نظر گرفته باشد اما او باز هم نیمکت نشین باقی ماند تا اعلام کند ضمن خسته شدن از وضعیت موجود تصمیم دارد رضایتنامه‌اش را دریافت کند و از استقلال جدا شود. 

با گذشت اردوی تیم و عذرخواهی حسینی وینفرد شفر آلمانی پس از 5 ماه و 17 روز بالاخره تصمیم گرفته سنگربان جوانش در ترکیب اصلی مقابل سایپا به میدان برود تا سیدمهدی رحمتی نیمکت نشین او شود. عملکرد حسینی در این بازی بسیار کلیدی است چرا که نشان می‌دهد اعتراض او در حین آمادگی بی دلیل بوده یا خیر. سنگربان ملی پوش قطعا انگیزه فراوانی در رویارویی با شاگردان علی دایی دارد و منتظر است تا با درخشش دوباره جایگاهش نزد هواداران را به دست بیاورد.

سیدمهدی رحمتی سیدحسین حسینی وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر