کد خبر: 682177 A

جلسه ویژه در مونیخ

نشریه انگلیسی اعلام کرد عصر امروز باشگاه بایرن مونیخ ضمن برکنار نیکو کواچ، آرسن ونگر را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از دیلی میرر، یک گزارش وجود دارد که بایرن مونیخ روز جمعه کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد، هواداران را متقاعد می‌کند که آرسن ونگر می‌تواند به عنوان سرمربی جدید منصوب شود.

نیکو کواچ فصل را بسیار ضعیف آغاز کرده است و شکست در دو دیدار از هفت بازی بوندس لیگا سبب شده تا آنها رتبه ششم جدول رده بندی را در اختیار داشته باشند و چهار امتیاز از بورسیا دورتموند صدرنشین عقب بمانند.

کواچ، یک بازیکن سابق بایرن، پس از ترک آینتراخت فرانکفورت، تابستان گذشته به عنوان سرمربی جدید باورایی‌ها معرفی شد اما اما علیرغم نشانه‌های فوری که موقعیت شغلی او را در معرض تهدید قرار داده، نگرانی هایی وجود دارد که او در تلاش برای باقی ماندن روی نیمکت بایرن نیست.

نشریه آلمانی بیلد اعلام کرد رئیس باشگاه اولی هونیس، رئیس هیئت مدیره، کارل هینز رومینگه، رئیس ورزشی باشگاه حسن صالح مادیچ کمتر از دو ساعت دیگر، همه در کنفرانس مطبوعاتی حضور خواهند داشت. آخرین باری که این سه عضو ارشد باشگاه بایرن در یک جلسه حضور داشتند، یوپ هاینکس به عنوان سرمربی جدید معرفی شده بود...

آرسن ونگر یکی از گزینه‌های محتمل جانشینی کواچ است و همین چند روز پیش اعلام کرده بود قصد دارد به دنیای مربیگری برگردد. او پس از 22 سال در تابستان گذشته از آرسنال جدا شده بود.

بایرن مونیخ آرسن ونگر نیکو کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر