کد خبر: 681091 A

علی دایی و تیم سایپا آماده‌ی شکست استقلال می‌شود و به دنبال این هستند تا در هفته نهم بهترین نتیجه را از آن خود کنند.

به گزارش ایلنا، استقلال و سایپا از هفته‌ی نهم لیگ برتر فوتبال کشور جمعه در ورزشگاه تختی رودروی هم قرار خواهند گرفت.

شاگردان وینفردشفر بعد از دو برد پیاپی در مقابل نفت‌مسجد‌سلیمان در لیگ و جام‌حذفی کمی با آن فرم نامطلوب ماه گذشته خود فاصله گرفته و در این دیدار تلاش می‌کنند به روند رو به رو رشد خود ادامه داده و نزدیک به مدعیان در صدر جدول شوند.

اما علی دایی و تیم سایپا با انگیزه‌ی مضاعف در تعطیلات لیگ تمرینات خود را دنبال می‌کنند و نمی‌خواهند به هیچ عنوان این سه امتیاز ارزشمند را از دست بدهند. تمرینات سایپا در این مدت منظم و خوب پیگیری شده و این تیم زیرنظر علی دایی به روند آماده سازی خود ادامه می‌دهد و می‌کوشد در اولین بازی خود بعد از تعطیلات لیگ شاگردان شفر را شکست داده و این تیم را دوباره دچار بحران و حاشیه کند.

دایی در که در روزهای اخیر درگیر حواشی گوناگونی شده با پشت سر گذشتن این حواشی حالا با تمرکز بالا در حال آماده کردن تیم خود برای جدال حساس با استقلال است.

علی دایی

علی دایی1

سایپا در 8 بازی گذشته خود در لیگ 14 امتیاز کرده و دو رتبه از استقلال بالاتر است. این تیم در ابتدای فصل با جداشدن علی‌قلی‌زاده که از ارکان موفقیت این تیم در فصل گذشته بود انتظار می‌رفت در فاز تهاجمی با ضعف روبرو شده و نتواند مانند سال گذشته در حمله خوب و زهردار باشد اما با جذب بازیکنان جایگزین خلا قلی‌زاده حس نشده و سایپا نتایجی خوبی در لیگ کسب کرده و توانسته 9 گل به ثمر برساند. عبدالله ناصری، علی دشتی و معین عباسیان که هر کدام در تیمهای سابق خود در قامت یک ستاره می‌درخشیدند به صلاحدید علی دایی جذب سایپا شدند و تا به اینجای کار توانسته‌اند جواب اعتماد سرمربی خود را بدهند و جای خالی پدیده فصل گذشته لیگ برتر را به خوبی پر کنند.

41

42

43

در خط دفاعی این تیم اما شرایط به مانند خط حمله خوب پیش نمی‌رود و این تیم در 8 بازی 7 بار دروازه خود را باز شده دیده و علی دایی در تلاش است مشکل راحت گل خوردن را در تیم خود حل کند. سایپا در ابدتدای فصل دو مدافع اصلی خود را از دست داد. محمد دانشگر به استقلال و حامد شیری به نساجی مازندران پیوستند و فقط امین‌حاج‌محمدی به جمع شاگردان دایی در خط دفاعی اضافه شده است و این عدم هماهنگی باعث تزلزل این تیم در خط دفاعی شده، جایی که مهاجمان سرعتی و فرصت طلب استقلال می‌توانند به خوبی از آن استفاده کرده و دروازه‌ی سایپا را باز کنند.

45

44

باید دید تیم سایپا در این مسابقه چه نتیجه‌ای را رقم می‌زند و آیا می‌تواند سه امتیاز حساس این مسابقه را مال خود کند و استقلال و شفر را دچار بحران کند یا این استقلال است که می‌تواند شاگردان دایی را زمینگیر کند و خود را به بالای جدول نزدیک کند یا خیر.

 

 

استقلال سایپا علی دایی لیگ برتر ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر