کد خبر: 679871 A

رئیس فدراسیون گلف با معاونان و مسئولان وزارت ورزش دیدار کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف که در وزارت ورزش و جوانان حضور یافته بود، با دکتر محمدرضا داورزنی معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و خانم فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان وهمچنین خانم دکتر ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش دیدار کرد.

رئیس فدراسیون گلف در این دیدار به اراِئه برنامه های پیش رو پرداخت و گزارشی از این رشته ورزشی ارائه کرد. دکتر داورزنی نیز به اجرای برنامه های نوین در ورزش و الگوبرداری از کشورهای صاحب مقام در رشته گلف تاکید کرد.

شایان ذکر است، دکتر عزیزی در مورد هماهنگی و مذاکره در خصوص نحوه شکوفایی استعدادهای بانوان و حضور در عرصه های مختلف بین المللی نیز با خانم محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به تبادل نظر پرداختند.

خانم فرامرزیان نیز در این دیدار بر استفاده از منابع جانبی جهت پیشبرد برنامه های گلف تاکید کرد و هماهنگی با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی جهت پیشبرد اهداف این رشته ورزشی را مهم تلقی کرد.

همچنین محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونها در خصوص چارچوب های اداری اظهار نظر کردند.

رئیس فدراسیون گلف همچنین با دکتر صادر رییس دفتر وزیر ورزش و دکتر ربیعی معاون دفتر وزیر ورزش دیدار و گفتگو داشت.

در ادامه دکتر عزیزی با دکتر امیررضا خادم معاون حقوقی و پارلمانی وزیر ورزش و دکتر داود عزیزی مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت ورزش و نیز مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان،رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استانها، کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین نیز دیدار و گفتگو داشتند.

خاطر نشان می شود، صبح امروز دکتر عزیزی با حضور در وزارت ورزش، با دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز دیدار کرده بود.

 

وزارت ورزش و جوانان رئیس فدراسیون گلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر