کد خبر: 679278 A

شاهین 1 - اکسین 0؛

تیم فوتبال شاهین بوشهر موفق شد در دیداری خانگی به برتری دست یابد.

به گزارش ایلنا، از هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم شاهین بوشهر موفق شد با گل کاپیتانش یعنی میلاد صارمی، از سد حریف خود بگذرد و در دیداری 6 امتیازی، به برتری ارزشمندی دست یابد.

این بازی که از ساعت 18 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، ابتدا تیم میزبان به سمت دروازه اکسین فشار آورد و پس از گذشت 10 دقیقه از بازی، یاران کمالوند به سمت دروازه شاهین هجوم آوردند و موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را نیز شکل دادند اما به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

در دقیقه 34 این بازی، کاپیتان شاهین بوشهر منجی این تیم لقب گرفت و گل باارزشی را به ثمر رساند. میلاد صارمی با این گل، 6 امتیاز به باشگاهش هدیه داد. شاهین با گل صارمی به رختکن رفت.

در نیمه دوم اما اکسین البرز سراسر حمله شده بود. آنها با حملات پی در پی و بازی روی هوا، قصد به تساوی کشاندن بازی را داشتند اما موفق به این کار نشدند و در نهایت 3 امتیاز در بوشهر ماند و شاهین به سمت بالای جدول پرواز کرد.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می‌باشد؛

شاهین بوشهر: سجاد بیرانوند - مرتضی غلامعلی تبار - حسن نجفی - کمال نیکخوی - سعید غلامعلی بیگی - علی گودرزی - میلاد شعبانلو - محسن فیاض بخش - حسین مالکی - محمد محبی - میلاد صارمی

سرمربی: محمود فکری

اکسین البرز: داوود نوشی صوفیانی - فرید محمدی زاده - مرتضی اسدی - محمد ابراهیمی - امین شجاعیان - محسن حسینی - مصطفی اکرامی - علی زینالی - مجتبی شیری - محمود شفیعی - فرزاد حاتمی

سرمربی: فراز کمالوند

گفتنی است شاهین بوشهر با برتری در این بازی، 12 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و اکسین نیز باهمان 11 امتیاز به رده پنجم جدول تنزل یافت.

لیگ دسته اول اکسین البرز شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر