کد خبر: 678997 A

کارلو آنچلوتی یکشنبه شب ناپولی را با هشت تغییر نسبت به بازی با لیورپول به زمین فرستاد، با این حال تیمش موفق شد ساسولو را با دو گل شکست دهد و در تعقیب یوونتوس صدرنشین باقی بماند.

به گزارش ایلنا، سرمربی جدید ناپولی در این فصل در رقابت‌های مختلف از 10 ترکیب متفاوت و 21 بازیکن استفاده کرده که تفاوت رویه عمده‌ای نسبت به دوره مربیگری ساری است و این سیستم چرخشی که با نتایج خوبی همراه بوده با تمجید رسانه‌های ایتالیایی روبه‌رو شده است.

آنچلوتی پس از پیروزی مقابل ساسولو درباره استفاده از این روش گفت: «وقتی بازیکنان حرفه‌ای قابل‌ اعتماد دارید، خطری بابت استفاده از ترکیب چرخشی وجود ندارد. همه بازیکنان تلاش می‌کنند و شایسته بازی کردن هستند، از این‌رو می‌توانیم از سیستم چرخشی در ترکیب‌مان استفاده کنیم و هر بار با تعدادی گزینه مستعد می‌توانیم این کار را انجام دهیم. ما در جریان بازی می‌توانیم به بازی تیم‌مان ثبات ببخشیم.»

او درباره جریان بازی اضافه کرد: «ما فوتبال واقعاً خوبی را به نمایش گذاشتیم، هر چند ساسولو حریف آسانی نبود. اگر موقعیت‌های گل را هدر می‌دادیم، کارمان سخت می‌شد اما به هر حال کنترل بازی را در اختیار گرفتیم.»

کارلتو هم‌چنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که چرا از لورنزو اینسینیه در ترکیب اصلی استفاده نکرد، گفت: «این نه ناپولی من است، نه ناپولی اینسینیه یا هر کس دیگری به غیر از رییس باشگاه و هواداران. ما همچنین برای تعقیب یوونتوس بازی نمی‌کنیم و هدف‌مان بهبود عملکردمان است تا تیمی رقابتی تا پایان فصل باقی بمانیم.»

بازی رسانه رقابت زمین فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر