کد خبر: 678108 A

ستاره عراقی استقلال با باشگاه سابق خود یک بازی دوستانه انجام داد.

به گزارش ایلنا، با تعطیلی رقابت های لیگ برتر و آغاز روزهای "فیفا دی" همام طارق یکی از نفراتی بود که با استراحت باشگاه آبی پوش تهرانی برای مداوای مصدومیتش و همچنین حضور در تمرینات تیم ملی عراق ایران را ترک کرد.

سپس خبر آمد که به دلیل تشدید نشدن این مصدومیت، سرمربی تیم ملی عراق ترجیح داده او را همراه خودش به تورنمنت ریاض نبرد. این بازیکن هم برای حفظ آمادگی خودش به تمرینات تیم سابق خود نیروی هوایی عراق رفت. تا اینجای کار هیچ مشکلی وجود ندارد اما داستان و ماجرای اصلی دیروز رخ داد.

جایی که تیم نیروی هوایی به مصاف تیم التاجی می رود و در دیداری دوستانه موفق به برتری 1-0 می شود. همام طارق در این مسابقه برای تیم سابقش به میدان رفت و بدون مشکل بازی کرد!

بعد از این اتفاق دو سوال بزرگ به وجود می آید. یکی اینکه مگر این بازیکن به خاطر مصدومیت اردوی تیم ملی عراق را از دست نداد؟ و اینکه مگر می شود بازیکنی تحت قرارداد تیم دیگری باشد و در یک مسابقه، ولو دوستانه برای تیم دیگری به میدان برود؟ 

رسانه های عراقی به این قضیه واکنش نشان داده اند و با تعجب خبر آن را کار کردند و حالا باید دید باشگاه استقلال چه واکنشی به این قضیه خواهد داشت. همام تحت قرارداد استقلال است و حضور در تمرین تیم دیگر و بازی برای آن تیم ممکن بود به قیمت تشدید مصدومیتش تمام شود و آن موقع چه کسی جوابگو بود.

 

21

 

23

 

22

 

1111111111111111

 

استقلال تهران همام طارق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر