کد خبر: 677981 A

چراغ سبز هافبک بلژیکی به رئال مادرید

ادن هازارد می‌گوید آماده عقد قرارداد جدید با چلسی است اما هنوز هم احتمال می‌دهد که به رئال مادرید بپیوندد.

به گزارش ایلنا، باشگاه چلسی هنوز پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد با ادن هازارد ارائه نکرده است و کمتر از دو سال از قرارداد گذشته او باقی مانده است ادعا می‌کند در زمستان گذشته تصمیم داشته آبی‌های لندن را ترک کند. البته باشگاه این خطر را برطرف کرد و با ارائه پاداش ادامه همکاری با هازارد را تحقق بخشید.

باشگاه لندنی در ماه دسامبر سال 2017 در خطر قرار داشت و نتوانست پیشنهاد دستمزد هفتگی 300 هزار پوند هافبک بلژیکی را محقق کند. او پس از برتری سه بر صفر برابر ساوتهمپتون می‌گوید می‌تواند تا پایان فصل برای تصمیم گیری درباره آینده‌اش صبر کند.

Saints and winners:  Eden Hazard opens the scoring at Southampton for his eighth goal this season

هازارد گفت: من اکنون می‌توانم مذاکره کنم، اگر از سمت باشگاه به من پیشنهاد بدهند ما می‌توانیم صحبت کنیم. شگفت انگیز است که تا به امروز آنها اقدام نکرده‌اند. نمی‌خواهم بگویم که من با باشگاه یا صاحب آن صحبت نمی‌کنم. اتفاقا زیاد هم صحبت می‌کنیم بنابراین ما باید یک راه خوب پیدا کنیم. البته از زمان نهایی آن بی خبرم. من خوشحالم و به چیزی نیاز ندارم که من را نگه دارد. این جام‌ها نیستند، البته زمانی که شما بازی می‌کنید، شما به پیروزی نیاز دارید اما فقط به این نیاز دارم که در زمین لذت ببرم؛ همانطور که در حال حاضر هستم. پس من خوشحالم.

با این حال بازیکن 27 ساله نشان داد که هنوز پیوستن به رئال مادرید را در ذهن دارد. هازارد ادامه داد: به همین دلیل است که من بعد از جام جهانی صحبت کردم و گفتم که من فکر می کنم زمان تغییر است چون من یک جام جهانی بزرگ را بازی کردم. من به خوبی فوتبال بازی می‌کنم. رئال مادرید بهترین باشگاه در جهان است. نمی‌خواهم دروغ بگویم. این رویای من بوده از زمانی که کودک بودم. من این باشگاه را آرزو می‌کنم. گاهی اوقات از خواب بیدار می‌شوم و فکر می‌کنم می‌خواهم بروم و برخی اوقات برعکس. این یک تصمیم سخت است و مربوط به آینده‌ام می‌شود. نمی‌خواهم در مورد این موضوع هر روز صحبت کنم. من وقت ندارم اما به زودی درباره آینده‌ام صحبت خواهم کرد.

منبع: ایونینگ استاندارد

چلسی رئال مادرید ادن هازارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر