کد خبر: 677908 A

سیاست مدیریت قبلی این بود که بازیکنان را حفظ نکنند

سنگربان سابق استقلال تهران امیدوار است سیدحسین حسینی با واکاوی در رفتارش دوباره به دروازه استقلال برگردد.

هادی طباطبایی در گفت و گو با ایلنا، درخصوص دو برتری اخیر آبی پوشان پس از انتقادهایی که به وینفرد شفر مطرح شده بود، اظهار داشت: چرا باید به شفر انتقاد کرد؟ از نظرم کمترین هجمه هم نباید علیه او باشد چرا که تیمی را مدیریت می‌کند که مهره‌های کلیدی فصل گذشته را در اختیار ندارد. بازیکنانی که با هزینه‌های زیاد به تیم آمده‌اند نتوانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند و او هم مجبور شده تا با تغییرات زیادی در ترکیب جای بدهد که همین زمان می‌برد تا سرمربی بازیکنان جدید را بشناسد.

او ادامه داد: تغییرات مدام در حال تکرار است و به نظرم می‌توانستند بازیکنان قدیمی را حفظ کنند. هزینه‌ آنها که کمتر از این بازیکنان تازه ورود بود. سیاست مدیریت قبلی این بود که بازیکنان را حفظ نکنند و متاسفانه اتفاقات امروز افتاده و دیگر جای صحبت نیست.

سنگربان سابق استقلال درخصوص مصاحبخ سید حسین حسینی اظهار داشت: این را باید خطاب به این دروازه بان دوست داشتنی بگویم که خیلی‌ها دروازه بان استقلال بودند و از این تیم رفتند؛ او اگر بخواهد این چنین احساسی رفتار کند علاوه بر استقلال از فوتبال هم دور می‌شود. شاید باید او کمی واکاوای در رفتارهای خود داشته باشد؛ حسینی بهترین دروازه بان فصل گذشته بود و به رکورد کلین شیت هم دست پیدا کرد البته با نظر وینفرد شفر. هنوز هم او سرمربی است. حسینی با صبر و تلاش می‌تواند به بهترین‌ها دست پیدا کند. امیدوارم در روزهایی که استقلال بازیکنانی زیادی را از دست داده حسینی با استقلال خوب باشد.

استقلال تهران هادی طباطبایی سید مهدی رحمتی سید حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر